decor-gora-sport
22-01-18 roku

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Koszykówka - Mini koszykówka - sezon 13/14

 

Nr Data  Godz. gospodarz Mecze Wynik Miejsce

1.

 20.10.13
(niedziela)

10.00 MKS Wojan
Pawłowice
 I - MCKiS : MOSiR Cieszyn
II - MCKiS : Wojan Pawłowice
I - 0:20
II -
0:0

Sala GOS Pawłowice
ul. Szkolna 1

2.

16.11.13
(sobota)

 10.00 MCKiS
Jaworzno
 I - MCKiS : UKS SP 27 Kat-ce
II - MCKiS : MOSM Tychy
 I -
13:61
II -
5:57
Hala MCKiS
ul.Grunwaldzka 80

3.

7.12.13
(sobota)
 10.00  MCKiS
Jaworzno
I - MCKiS : MKKS I Rybnik
II - MCKiS : MKKS II Rybnik

I -
12:68
II -
29:30

Hala MCKiS
ul.Grunwaldzka 80

4.

11.01.14
(sobota)
9.00  KS Niwa
Oświęcim
I - MCKiS : Niwa Oświęcim
II - MCKiS : MKS Dąbrowa Górn.
 I -
17:9
II -
12:32
Gimn. nr 2
ul.Olszewskiego 2a

5.

8.02.14
(sobota)
11.00

MKS Dąbrowa 
Górnicza
(Turniej w Jaworznie)

I - MCKiS : GTK Gliwice
II - MCKiS : MKS Zabrze
I - 
22:28
II -
22:41
Hala MCKiS
ul.Grunawaldzka 80

6.

22.02.14
(sobota)
 
10.00 UKS Jedynka
Radzionków
I - MCKiS : MCKS Czeladź
II - MCKiS : Jedynka Radzionków
I -
27:43
II -
34:43
MOSiR Radzionków
ul.Knosały 16

7.

 9.03.14
(niedziela)
 9.00 Hawajskie Koszule
Żory
I - MCKiS : HK Żory
II - MCKiS : MKS Wodzisław Śl.
 I -
20:45
II -
28:25
 Suszec
Hala Sportowa
ul.Szkolna 130a
 8.  23.03.14
(niedziela)
10.00  KS Pogoń
Ruda Śląska
I - MCKiS : MOSM Bytom
II - MCKiS : Pogoń Ruda Śl.
I - 
17:33
II -
24:49
MOSiR Ruda Śl.
ul.Gen. Hallera 16b
 9.  12.04.14
(sobota)
 11.00  MKS Dąbrowa
Górnicza
I - MCKiS : AZS Katowice
II - MCKiS : Sprint Katowice
 I -
22:26
II -
27:50
 Hala "Centrum"
Al. Róż 4
10.

24.04.14
(sobota)

 10.30 MKS MOS
Katowice
I - MCKiS : MOS Katowice I -
0:20

Hala MOS
Katowice

11.

Turniej Fianłowy
24.05.14
(sobota)

 10.40  MKKS
Rybnik
 I - MCKiS : AZS Katowice
  II - MCKiS : MKKS II Rybnik
III - MCKiS : Niwa Oświęcim
I - 
19:28
II -
20:36
III -
21:14
MOSiR Rybnik
ul.Powstańców 40

W rozgrywkach minikoszykówki chłopców barwy MCKiS Jaworzno w sezonie 2013/14 reprezentowali:
Baniak Daniel, Bochenek Jakub, Dokhnevsky Jegor, Domaradzki Jan, Gaudyn Jakub, Jesiołek Jakub, Jędrzejas Oliwier, Kwarciński Filip, Lenczyk Kacper, Łaciak Adrian, Niemczyk Kacper, Niemczyk Konrad, Nowak Olaf, Patrzałek Dominik, Sadzyński Łukasz, Stadler Maksymilian, Stalmarski Maciej, Szybkowski Maciej, Zaborski Mateusz, Żałowicz Patryk,

Trener - GROCHOWSKI Dawid

Zespół minikoszykówki chłopców I - rocznik 2002 i młodsi
trener - p. Dawid Grochowski