wtorek, 24, kwiecień 2018 roku

 

 

 JAWORZNICKA AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

SEZON 2017/2018

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

 

Terminarz Jaworznickiej Amatorskiej  Ligi Piłki Siatkowej 2017/2018

ETAP I

22 października 2017 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

 BCC - KLIMAKS

16:00

1:3

2

LENENSIS - PWK TEAM

30 min po zakończeniu meczu 1

3:0

29 października 2017 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

VOLLEYBEER - PWK JUNIOR TEAM

 16:00

3:0

2

TAURON WYDOBYCIE - VOLLEY BŁYSKAWICA

30 min po zakończeniu meczu 1

3:0

5 listopada 2017 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

 RISER - SALOS

 16:00

 3:0

2

BCC - PWK TEAM

30 min po zakończeniu meczu 1 

 3:2

19 listopada 2017 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

AMATORZY - PWK JUNIOR TEAM

18:00

3:0

2

 VOLLEYBEER - TAURON WYDOBYCIE

 30 min po zakończeniu meczu 1

1:3

26 listopada 2017 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

KLIMAKS - SALOS

 16:00

 3:0

2

LENENSIS - RISER

 30 min po zakończeniu meczu 1

 0:3

3 grudnia 2017 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

    AMATORZY - VOLLEY BŁYSKAWICA

16:00

0:3

2

 TAURON WYDOBYCIE - PWK JUNIOR TEAM

 30 min po zakończeniu meczu 1

3:0

10 grudnia 2017 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

BCC - SALOS

 16:00

3:0

2

RISER - PWK TEAM

 30 min po zakończeniu meczu 1

3:1

17 grudnia 2017 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

    AMATORZY - TAURON WYDOBYCIE

16:00

0:3

 

 VOLLEYBEER - VOLLEY BŁYSKAWICA

 30 min po zakończeniu meczu 1

3:1

14 stycznia 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

LENENSIS - KLIMAKS

16:00

3:1

2

BCC - RISER

30 min po zakończeniu meczu 1

0:3

21 stycznia 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

 AMATORZY - VOLLEYBEER

 16:00

 0:3

2

 VOLLEY BŁYSKAWICA - PWK JUNIOR TEAM

 30 min po zakończeniu meczu 1

 3:0

28 stycznia 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

 SALOS - LENENSIS

16:00

0:3

2

PWK TEAM - KLIMAKS

 30 min po zakończeniu meczu 1

1:3

 

4 luty 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

 BCC - LENENSIS

15:00

1:3

2

RISER - KLIMAKS

 30 min po zakończeniu meczu 1

3:0

3

SALOS - PWK TEAM

 30 min po zakończeniu meczu 2

 0:3

 

 

ETAP II

11 luty 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

VOLLEYBEER - KLIMAKS

 16:00

3:0

2

TAURON WYDOBYCIE - VOLLEY BŁYSKAWICA

30 min po zakończeniu meczu 1

1:3

 

18 lutego 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

BCC - PWK Junior 

 16:00

3:0

2

 PWK - SALOS

 30 min po zakończeniu meczu 1

3:2

 

25 lutego 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

LENENSIS - RISER VOLLEY

 16:00

 0:3

2

KLIMAKS - VOLLEY BŁYSKAWICA

 30 min po zakończeniu meczu 1

 0:3

4 marca 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

VOLLEYBEER - RISER VOLLEY

16:00

3:0

2

BCC - PWK

 30 min po zakończeniu meczu 1

3:0

11 marca 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

AMATORZY - PWK Junior

16:00

3:0

2

TAURON WYDOBYCIE - LENENSIS

30 min po zakończeniu meczu 1 

3:0

18 marca 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

AMATORZY - SALOS

 16:00

3:0

2

PWK Junior - PWK

 30 min po zakończeniu meczu 1

 0:3

25 marca 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

KLIMAKS - RISER VOLLEY

16:00

0:3

2

VOLLEY BŁYSKAWICA - LENENSIS

30 min po zakończeniu meczu 1

 3:0

8 kwietnia 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

 AMATORZY - PWK

 16:00

 3:2

2

SALOS - BCC

 30 min po zakończeniu meczu 1

 3:2

15 kwietnia 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

 VOLLEYBEER - TAURON WYDOBYCIE

 16:00

2:3

2

 KLIMAKS - LENENSIS

 30 min po zakończeniu meczu 1

3:0

22 kwietnia 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

 AMATORZY - BCC

 16:00

2

 SALOS - PWK Junior

 30 min po zakończeniu meczu 1

13 maja 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

RISER VOLLEY - TAURON WYDOBYCIE

17:00

 

2

VOLLEY BŁYSKAWICA - VOLLEYBEER

 30 min po zakończeniu meczu 1

 

20 maja 2018 – hala MCKiS ul. Inwalidów Wojennych 18 (Os. Stałe)

Lp

Mecz pomiędzy drużynami

Godzina

Wynik

1

KLIMAKS - TAURON WYDOBYCIE

 15:00

 

2

LENENSIS - VOLLEYBEER

 30 min po zakończeniu meczu 1

 

3

RISER VOLLEY - VOLLEY BŁYSKAWICA

30 min po zakończeniu meczu 2