decor-gora-5
18-03-18 roku

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Klub Szczak

Zapisy do sekcji Nordic Walking w klubie Szczak. Serdecznie zapraszamy.

nordic szczak zapisy

Wesołe ferie w Klubie SZCZAK

1Pomiędzy 29 stycznia a 9 lutego w Klubie SZCZAK miała miejsce akcja „Zima w mieście”. Dzieci każdego dnia ciekawie i wesoło spędzały czas. Naszą wspólną feryjną przygodę rozpoczęliśmy, realizując opracowany wcześniej  plan zajęć.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet w Klubie Szczak

dzien kobiet szczak 2018

Yoga w Klubie Szczak

joga szczak

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

dzien babci dziadka7Dnia 23.01.2018 r. o godzinie 16.00 w klubie Szczak odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano poczęstunek oraz interesujący program artystyczny. Przedstawienie przygotowała klasa I ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Jaworznie pod kierunkiem p. Krystyny Hapczyk.

Czytaj więcej...

Koncert Kolęd 2018 w Klubie SZCZAK

tn IMG 20180115 17051015 stycznia w poniedziałek o godzinie 17.00 w Klubie SZCZAK odbył się Koncert Kolęd.

Czytaj więcej...

Ferie 2018 w Klubie Szczak

ferie szczak 2018

JASEŁKA w Klubie SZCZAK

tn IMG 20180110 17034610 stycznia w SZCZAKU odbyły się jasełka bożonarodzeniowe.

Czytaj więcej...

Dzień urody w Klubie SZCZAK

tn IMG 20180109 153920We wtorek w Klubie SZCZAK było wesoło a przede wszystkim bardzo ciekawie za sprawą warsztatów przeprowadzonych przez panią kosmetyczkę.

Czytaj więcej...

ABC MAKIJAŻU - WARSZTATY jak najbardziej artystyczne

tn IMG 20180111 16174911 stycznia w ramach współpracy Klubu SZCZAK z filią MBP Góra Piasku zorganizowane zostały dla pań warsztaty makijażu dziennego poprowadzone przez profesjonalną wizażystkę.

Czytaj więcej...

Koncert Kolęd w Klubie Szczak

koncert koled szczak

Wieczornica niepodległościowa w Klubie SZCZAK

1„Wytłumacz nam, tak jak umiesz
skąd czerwień i biel sztandarów.
Niech ludzie żyją tu w dumie,
że taki wydał ich naród.”

Piątkowe popołudnie 10 listopada w Klubie „Szczak” już za nami. Wykonany program artystyczny przypominał ważne wydarzenia z historii Polski. Wieczornicę z okazji Narodowego Święta Niepodległości przygotował zespół śpiewaczy „Szczakowianki”, Harcerski Krąg Seniorów, a także dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Jaworznie.

Czytaj więcej...

Spotkanie z tradycja w Klubie Szczak

tn IMG 20171214 164423Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres. Pewnie dlatego już z początkiem grudnia widać świąteczne przygotowania do tego wyjątkowego spotkania wigilijnego. 14 grudnia w Klubie SZCZAK przygotowania te również miały miejsce.

Czytaj więcej...

Dzień Urody

tn 1W końcu nadszedł długo wyczekiwany Dzień Urody w Klubie SZCZAK. W minioną środę,18 października, dziewczynki z Góry Piasku aktywnie wzięły udział w działaniach na rzecz urody i zdrowego wyglądu.

Czytaj więcej...

Andrzejki 2017 w Klubie SZCZAK

1Andrzejki to jeden z magicznych dni w roku. Tradycja wróżenia w wigilię św. Andrzeja sięga bardzo dawnych czasów. Wróżby pobudzają wyobraźnię, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat fantazji. Andrzejki kojarzą się przede wszystkim z takim zwyczajem jak lanie wosku, ale istnieją i inne wróżby, dzięki którym panny miały nadzieję poznać imię przyszłego męża. Dziś wróżymy raczej dla zabawy i przyjemności.

Czytaj więcej...

Zajęcia z Jogi odwołane

logo mckis pngMiejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie informuje, że zajęcia Jogi w Klubie SZCZAK nie odbędą się z przyczyn obiektywnych w planowanym terminie (27 października 2017 r.)

Odwołane zostają również w Klubie NIKO (30 października 2017r.)

Pozostałe terminy bez zmian.

Andrzejkowy wieczór w kobiecym gronie

tn 20171123 182408 HDRAndrzejki to okazja nie tylko do wróżb, ale przede wszystkim pretekst do spotkań w kobiecym gronie i dobrej zabawy. Klub Szczak ze współpracą z filią MBP Góra Piasku zorganizował spotkanie andrzejkowe dla kobiet.

Czytaj więcej...

Dzień Chłopaka w SZCZAKU

129 września obchodziliśmy w Klubie SZCZAK ,,Dzień Chłopaka’’. Tego dnia świętowały wszystkie dzieci. Dziewczynki rozpoczęły uroczystość od złożenia życzeń oraz wręczenia wspólnie zrobionego prezentu i dyplomu swoim kolegom. Następnie rozpoczęły się tańce, podczas których największe emocje wywołała zabawa w „Pociąg”.

Czytaj więcej...

„Wsiąść do pociągu byle jakiego, nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet...”

tn 2Święto Kolejarza obchodzone jest w Polsce od XIX wieku. Przypada ono na 25 listopada, w dzień świętej Katarzyny Aleksandryjskiej, patronki kolejarzy. Jak co roku emerytowani kolejarze Dzień Seniora obchodzą w połączeniu z Dniem Kolejarza. Tak było i tym razem.

Czytaj więcej...

ZMIANA W HARMONOGRAMIE SPOTKAŃ

yogaszczak2Informujemy, że zajęcia Yogi w Klubie "Szczak" odbywać się będą w PIĄTKI w godzinach od 18:00 do 19:30.

Zaczynamy od 27 października!

Szczegóły na plakacie.