decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Klub Dobra

Z kijami po dzielnicach - czerwiec w Pieczyskach

z kijami po dzielnicach pieczyska DUZY OK

Z kijami po dzielnicach wraz z sekcją DOBRA NAPRZÓD

1Za nami już dwa spotkania miłośników nordic walking z cyklu spotkań z KIJAMI PO DZIELNICACH organizowanych przez KLUB DOBRA Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz sekcję nordic walking „DOBRA NAPRZÓD”.

Czytaj więcej...

Spotkanie z planszówkami w Klubie DOBRA

tn 5W dobie komputerów i gier wirtualnych coraz bardziej modne robi się granie w popularne planszówki. Wśród zwolenników tej formy spędzania czasu wolnego są zarówno dzieci jak i dorośli, ponieważ jest to okazja do wspaniałej zabawy i integracji. 14 maja w Klubie Dobra pojawiło się prawie 30 graczy gotowych na emocjonujący turniej.

Czytaj więcej...

III Rajd Nordic Walking „Dobra Naprzód” - relacja

tn 5Za nami III Rajd Nordic Walking „Dobra Naprzód” organizowany przez Klub Dobra Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Rajd zgromadził na starcie i mecie 67 chodziarzy.

Czytaj więcej...

Symbole patriotyczne – warsztaty w Klubie Dobra

tn 2Tego roku zespół śpiewaczy „Dobrzanki” uczcił rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja warsztatami artystycznymi.

Czytaj więcej...

O modzie i kulturze ludowej w Klubie DOBRA

tn 1Genowefa Frąs, rodowita jaworznianka, członkini Stowarzyszenia Twórców Kultury w Jaworznie, autorka obrazów o tematyce ludowej i esejów literacko – poetyckich odwiedziła Klub Dobra MCKiS z wykładem na temat mody i kultury ludowej.

Czytaj więcej...

III Rajd Nordic Walking „Dobra Naprzód”

3nordic dobraRuszyły zapisy do III Rajd Nordic Walking „Dobra Naprzód” organizowanego przez Klub Dobra Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w rekreacyjnym rajdzie w dzielnicy Dobra 10 maja 2018 r. o godzinie 16.30. Organizatorzy przewidują około 6 km malowniczej trasy w rejonach dzielnicy Dobra, start i meta pod klubem, przy ulicy Zagrody 2. Biuro zawodów czynne w dniu rajdu od godziny 15.45. Po części rekreacyjno – sportowej na wszystkich uczestników rajdu czeka biesiada przy grillu oraz niespodzianka w postaci losowania nagród. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Ilość miejsc ograniczona!

Czytaj więcej...

Klub DOBRA - zmiany w organizacji zajęć

logo mckis pngInformujemy, że od 8 stycznia do końca marca b.r. działalność Klubu Dobra Miejskiego Centrum Kultury i Sportu zostaje zawieszona, a część zajęć zostaje przeniesiona do Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej.

Wszelkie informacje na temat tych zmian udzielane są pod numerem telefonu: +48 600 337 813

Zabawy andrzejkowe ad. 2017 w Klubie DOBRA

1Andrzejki to doskonała okazja do przeniesienia się świat fantazji i magii. 29 listopada przekonały się o tym dzieci z grupy „KOMPAS”, które uczestniczyły w przygotowanych specjalnie na tę okazję zabawach w Klubie Dobra.

Czytaj więcej...

DZIEŃ SENIORA w Klubie DOBRA - relacja

1„Gdzie usłyszysz śpiew, tam wstąp,

tam dobre serca ludzie mają.

Źli ludzie, wierzaj mi,

Ci nigdy nie śpiewają.”

Dzień Seniora tradycyjnie odbył się w Klubie DOBRA końcem listopada. Na uroczystą biesiadę taneczną przybyły w tym dniu gospodynie uroczystości, czyli zespół śpiewaczy „Dobrzanki”, byla też społeczność lokalna i seniorzy związani z klubem, należący do sekcji fitness i nordic walking.

Czytaj więcej...

Konkurs fotograficzny „Dobra Jesienią” rozstrzygnięty

3„Dobra Jesienią” - pod takim hasłem Klub DOBRA Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie po raz pierwszy zorganizował konkurs fotograficzny skierowany do wszystkich chętnych amatorów fotografii.

Czytaj więcej...

Dobry Piknik

dobry piknik plakatW niedzielę, 3 września, serdecznie zapraszamy do klubu MCKiS „Dobra” na imprezę plenerową. Dobry Piknik rozpocznie się o godzinie 16.00 na terenie przed klubem znajdującym się przy ul. Zagrody 2.
Szczegóły na plakacie.

Wieczornica niepodległościowa w Klubie Dobra

tn IMG 20171106 180856W Klubie Dobra jak co roku odbyła się wieczornica z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Czytaj więcej...

Dożynki parafialne z udziałem zespołu śpiewaczego „Dobrzanki”

IMG 20170815 095440„Idziemy, idziemy do naszej Maryji, w darze jej niesiemy plony naszej ziemi. Za to żeś prosiła o deszczyk na pole, o jasne słoneczko na tę chłopską rolę” z tą pieśnią maryjną zespół śpiewaczy „Dobrzanki” jak co roku złożył na ręce księdza proboszcza Mariusza Lizończyka z parafii św. Brata Alberta na Pieczyskach dary naszej ziemi: chleb, wieniec i owoce z tegorocznych zbiorów.

Czytaj więcej...

Konkurs fotograficzny DOBRA JESIENIĄ

2017 konkurs dobra jesieniaKlub "Dobra" Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem „Dobra Jesienią”!

Czytaj więcej...

„Dobra Naprzód” w Ojcowie

1Sekcja „Dobra Naprzód” działająca przy Klubie DOBRA MCKiS systematycznie spaceruje z kijami dwa razy w tygodniu już prawie dwa lata. Członkowie grupy są uczestnikami wszystkich jaworznickich rajdów nordic walking, a także organizują swój własny rajd w maju. Trenerka Natalia Szlachetka postanowiła jeszcze bardziej urozmaicić im przygodę z kijami i tym razem zabrać grupę do Ojcowa.

Czytaj więcej...

Dobry Piknik - relacja

1Lokalna społeczność dzielnicy Dobra doczekała się upragnionego festynu rodzinnego. Dobry Piknik miał miejsce 3 września i mimo niesprzyjającej deszczowej pogody mieszkańcy Dobrej i innych dzielnic nie zawiedli i wzięli udział we wspólnej, integracyjnej zabawie.

Czytaj więcej...

Spotkanie integracyjne w Klubie Dobra

20170620 IMG 0060Wtorkowe popołudnia to w Klubie Dobra czas zarezerwowany dla pasjonatów nordic walkingu, 20 czerwiec 2017 r. był wyjątkowym dniem, bo oprócz tradycyjnego spaceru z kijami grupa „Dobra Naprzód”, a także miejscowa społeczność mogła zintegrować się przy wspólnym ognisku.

Czytaj więcej...

Wakacyjny czas z Klubem Dobra

110Wakacyjny harmonogram w klubie Dobra MCKiS został przygotowany z myślą o małych i dużych mieszkańcach tej dzielnicy. Tu każdy może znaleźć coś dla siebie i miło spędzić czas. Do ulubionych aktywności najmłodszych należą zajęcia plastyczne, rozgrywki w gry planszowe i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu, takie jak podchody czy gry i zabawy z dawnych lat.

Czytaj więcej...

DOBRA NAPRZÓD!

2017 Dobra NaprzodDobra Naprzód to hasło, które znają nie tylko mieszkańcy Dobrej, ale także innych dzielnic Jaworzna. Tegoroczny rajd „Dobra Naprzód” organizowany przez Klub „Dobra” Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie był wyzwaniem dla najwytrwalszych spacerowiczów, przygotowanych na każde warunki atmosferyczne.

Czytaj więcej...