decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Klub Dobra

SIERPIEŃ 2018 W KLUBIE DOBRA

tn lato dobra 2018Zapraszamy wszystkie chętne dzieci i dorosłych do skorzystania z sierpniowej oferty Klubu DOBRA w ramach „Akcji Lato 2018”.

Wakacje 2018 w Klubie DOBRA

tn lato dobra 2018Zapraszamy wszystkie chętne dzieci i dorosłych do skorzystania z wakacyjnej oferty Klubu DOBRA w ramach „Akcji Lato 2018”.

Czytaj więcej...

Z kijami po dzielnicach - czerwiec w Pieczyskach

z kijami po dzielnicach pieczyska DUZY OK

Z kijami po dzielnicach wraz z sekcją DOBRA NAPRZÓD

1Za nami już dwa spotkania miłośników nordic walking z cyklu spotkań z KIJAMI PO DZIELNICACH organizowanych przez KLUB DOBRA Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz sekcję nordic walking „DOBRA NAPRZÓD”.

Czytaj więcej...

Spotkanie z planszówkami w Klubie DOBRA

tn 5W dobie komputerów i gier wirtualnych coraz bardziej modne robi się granie w popularne planszówki. Wśród zwolenników tej formy spędzania czasu wolnego są zarówno dzieci jak i dorośli, ponieważ jest to okazja do wspaniałej zabawy i integracji. 14 maja w Klubie Dobra pojawiło się prawie 30 graczy gotowych na emocjonujący turniej.

Czytaj więcej...

III Rajd Nordic Walking „Dobra Naprzód” - relacja

tn 5Za nami III Rajd Nordic Walking „Dobra Naprzód” organizowany przez Klub Dobra Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Rajd zgromadził na starcie i mecie 67 chodziarzy.

Czytaj więcej...

Symbole patriotyczne – warsztaty w Klubie Dobra

tn 2Tego roku zespół śpiewaczy „Dobrzanki” uczcił rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja warsztatami artystycznymi.

Czytaj więcej...

O modzie i kulturze ludowej w Klubie DOBRA

tn 1Genowefa Frąs, rodowita jaworznianka, członkini Stowarzyszenia Twórców Kultury w Jaworznie, autorka obrazów o tematyce ludowej i esejów literacko – poetyckich odwiedziła Klub Dobra MCKiS z wykładem na temat mody i kultury ludowej.

Czytaj więcej...

III Rajd Nordic Walking „Dobra Naprzód”

3nordic dobraRuszyły zapisy do III Rajd Nordic Walking „Dobra Naprzód” organizowanego przez Klub Dobra Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w rekreacyjnym rajdzie w dzielnicy Dobra 10 maja 2018 r. o godzinie 16.30. Organizatorzy przewidują około 6 km malowniczej trasy w rejonach dzielnicy Dobra, start i meta pod klubem, przy ulicy Zagrody 2. Biuro zawodów czynne w dniu rajdu od godziny 15.45. Po części rekreacyjno – sportowej na wszystkich uczestników rajdu czeka biesiada przy grillu oraz niespodzianka w postaci losowania nagród. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Ilość miejsc ograniczona!

Czytaj więcej...

Klub DOBRA - zmiany w organizacji zajęć

logo mckis pngInformujemy, że od 8 stycznia do końca marca b.r. działalność Klubu Dobra Miejskiego Centrum Kultury i Sportu zostaje zawieszona, a część zajęć zostaje przeniesiona do Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej.

Wszelkie informacje na temat tych zmian udzielane są pod numerem telefonu: +48 600 337 813

Zabawy andrzejkowe ad. 2017 w Klubie DOBRA

1Andrzejki to doskonała okazja do przeniesienia się świat fantazji i magii. 29 listopada przekonały się o tym dzieci z grupy „KOMPAS”, które uczestniczyły w przygotowanych specjalnie na tę okazję zabawach w Klubie Dobra.

Czytaj więcej...

Dobry Piknik - relacja

1Lokalna społeczność dzielnicy Dobra doczekała się upragnionego festynu rodzinnego. Dobry Piknik miał miejsce 3 września i mimo niesprzyjającej deszczowej pogody mieszkańcy Dobrej i innych dzielnic nie zawiedli i wzięli udział we wspólnej, integracyjnej zabawie.

Czytaj więcej...

DZIEŃ SENIORA w Klubie DOBRA - relacja

1„Gdzie usłyszysz śpiew, tam wstąp,

tam dobre serca ludzie mają.

Źli ludzie, wierzaj mi,

Ci nigdy nie śpiewają.”

Dzień Seniora tradycyjnie odbył się w Klubie DOBRA końcem listopada. Na uroczystą biesiadę taneczną przybyły w tym dniu gospodynie uroczystości, czyli zespół śpiewaczy „Dobrzanki”, byla też społeczność lokalna i seniorzy związani z klubem, należący do sekcji fitness i nordic walking.

Czytaj więcej...

Wakacyjny czas z Klubem Dobra

110Wakacyjny harmonogram w klubie Dobra MCKiS został przygotowany z myślą o małych i dużych mieszkańcach tej dzielnicy. Tu każdy może znaleźć coś dla siebie i miło spędzić czas. Do ulubionych aktywności najmłodszych należą zajęcia plastyczne, rozgrywki w gry planszowe i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu, takie jak podchody czy gry i zabawy z dawnych lat.

Czytaj więcej...

Konkurs fotograficzny „Dobra Jesienią” rozstrzygnięty

3„Dobra Jesienią” - pod takim hasłem Klub DOBRA Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie po raz pierwszy zorganizował konkurs fotograficzny skierowany do wszystkich chętnych amatorów fotografii.

Czytaj więcej...

Dobry Piknik

dobry piknik plakatW niedzielę, 3 września, serdecznie zapraszamy do klubu MCKiS „Dobra” na imprezę plenerową. Dobry Piknik rozpocznie się o godzinie 16.00 na terenie przed klubem znajdującym się przy ul. Zagrody 2.
Szczegóły na plakacie.

Wieczornica niepodległościowa w Klubie Dobra

tn IMG 20171106 180856W Klubie Dobra jak co roku odbyła się wieczornica z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Czytaj więcej...

Dożynki parafialne z udziałem zespołu śpiewaczego „Dobrzanki”

IMG 20170815 095440„Idziemy, idziemy do naszej Maryji, w darze jej niesiemy plony naszej ziemi. Za to żeś prosiła o deszczyk na pole, o jasne słoneczko na tę chłopską rolę” z tą pieśnią maryjną zespół śpiewaczy „Dobrzanki” jak co roku złożył na ręce księdza proboszcza Mariusza Lizończyka z parafii św. Brata Alberta na Pieczyskach dary naszej ziemi: chleb, wieniec i owoce z tegorocznych zbiorów.

Czytaj więcej...

Konkurs fotograficzny DOBRA JESIENIĄ

2017 konkurs dobra jesieniaKlub "Dobra" Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem „Dobra Jesienią”!

Czytaj więcej...

„Dobra Naprzód” w Ojcowie

1Sekcja „Dobra Naprzód” działająca przy Klubie DOBRA MCKiS systematycznie spaceruje z kijami dwa razy w tygodniu już prawie dwa lata. Członkowie grupy są uczestnikami wszystkich jaworznickich rajdów nordic walking, a także organizują swój własny rajd w maju. Trenerka Natalia Szlachetka postanowiła jeszcze bardziej urozmaicić im przygodę z kijami i tym razem zabrać grupę do Ojcowa.

Czytaj więcej...