decor-gora-5
23-10-17 roku

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Klub Pod Skałką

Wrześniowe nowinki w Klubie POD SKAŁKĄ

tn wrześniowe nowinki w klubie pod skałką 3We wrześniu Klub MCKiS Pod Skałką wprowadził ciekawe wydarzenia, które - mamy nadzieję - przypadną do gustu bywalcom placówki.

Czytaj więcej...

Sierpień 2017 w Klubie POD SKAŁKĄ

1Wakacje dobiegły końca, gwar i śmiech dzieci powędrowały do szkoły, zostały tylko wspomnienia z twórczego wakacyjnego sierpnia organizowanego w Klubie MCKiS „Pod Skałką”, gdzie każdy znalazł dla siebie coś ciekawego.

Czytaj więcej...

Śpiewaj razem z nami, jeśli masz ochotę

129 sierpnia po raz dziewiąty Miejskie Centrum Kultury i Sportu zorganizowało Konkurs Wakacyjnej Piosenki. Konkurs miał miejsce w Klubie „Pod Skałką”, gdzie wykonawcy i goście bawili się znakomicie.

Czytaj więcej...

Lipiec w Klubie POD SKAŁKĄ

tn 1Wakacje to podróże, wypoczynek, leniuchowanie... albo nuda. Na szczęście w Klubie „Pod Skałką” czasu na nudę nie było.

Czytaj więcej...

Czerwiec w Klubie POD SKAŁKĄ

tn 1Czerwiec w Klubie POD SKAŁKĄ to ciekawe zajęcia, interesujące warsztaty i wiele radości dla uczestników.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Festyn Rodzinny w Długoszynie - 8 lipca (sobota)

tn Festyn Rodzinny Długoszyn poprawka

„Bajkowy bal” w Klubie POD SKAŁKĄ

1Bale nie zawsze są w karnawale. 2 czerwca w Klubie MCKiS „Pod Skałką” z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy „Bajkowy Bal”, który rozpoczął się życzeniami i debiutancką piosenką w wykonaniu Magdaleny i Matyldy.

Czytaj więcej...

Kwiatek dla matek

123 maja w Klubie MCKiS „Pod Skałką” w nietuzinkowy sposób zorganizowano spotkanie z okazji Dnia Matki, w którym uczestniczyły mamy dwóch pokoleń.

Czytaj więcej...

Bal Bajkowy w Klubie POD SKAŁKĄ już 2 czerwca. ZAPRASZAMY

2017 Bajkowy Bal

Witaj majowa jutrzenko

2017 majowka skalka 1Aktywnie uczciliśmy narodowe święto 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
2 maja w dniu Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w Klubie MCKiS „Pod Skałką” zorganizowano konkursy zespołowe w których brały udział uczestnicy zajęć klubowych.
Podczas spotkania drużyny zmagały się umysłowo, a tematem przewodnim quizów i krzyżówek były polskie symbole narodowe. Przygotowano również wiele konkursów sprawnościowych gdzie dwie drużyny dziarsko konkurowały ze sobą. Zwyciężyła drużyna Orła. Wszyscy uczestnicy imprezy za wspaniałą rywalizację zostali nagrodzeni słodkim upominkiem, a zwycięska drużyna dostała gromkie brawa.

 

 

 

Czytaj więcej...

Wszystko i nie wszystko kręci się wokół jajka

1Błyskawiczne życzenia świąteczne przesłane s-msem czy emailem kiedyś znikną z cyberprzestrzennego świata, ale kartka zrobiona własnoręcznie i wysłana do bliskiej osoby nie będzie skasowana, zostanie w małym pudełeczku wspomnień i kiedyś ktoś pewnie jeszcze na nią popatrzy...

Czytaj więcej...

Ferie w Klubie "Pod Skałką"

2017 ferie skalkaFantastyczna pogoda i mile spędzony czas w klubie MCKiS „Pod Skałka” sprawiły że zimową labę będziemy mile wspominać.

Czytaj więcej...

Akcja sprzątania dzielnicy Długoszyn

1„Mamy tylko jedną Ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego na pozór niewielkiego ludzkiego działania, zależy od każdego z nas.”

Florian Plit

Czytaj więcej...

Grudzień w Klubie POD SKAŁKĄ

1W Klubie MCKiS „Pod Skałką” grudzień był miesiącem wyjątkowym. Obfitował w niespodzianki, nagrody, prezenty, był miesiącem magicznym i pracowitym. Oto, co się wydarzyło.

Czytaj więcej...

„O kulturze przy kawie” - wernisaż wystawy Andrzeja Gontarza

1W Klubie MCKiS „Pod Skałką” miał miejsce wernisaż wystawy Andrzeja Gontarza – fotografika i paralotniarza.

Czytaj więcej...

Jeszcze jesiennie w Klubie MCKiS POD SKAŁKĄ

tn w barwach jesieni 1Listopad w Klubie POD SKAŁKĄ

Czytaj więcej...

Luty 2017 w Klubie POD SKAŁKĄ

1Luty w Klubie POD SKAŁKĄ był miesiącem kreatywnym, pełnym karnawałowych zabaw. My bawiliśmy się również wyśmienicie – głównie plastycznie.

Czytaj więcej...

„Radosna niepodległość” w Klubie MCKiS „Pod Skałką”

tn 110 listopada z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowano w Klubie POD SKAŁKĄ spotkanie. Współorganizatorem była Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie Filia Długoszyn.

Czytaj więcej...

Fotografia z lotu ptaka - wernisaż wystawy Andrzeja Gontarza w Klubie POD SKAŁKĄ

2017 Wernisaz Gontarza

„Irena” w Klubie „Pod Skałką”

tn Wernisaż Ireny Ślusarczyk klub Pod Skałką21 października w Klubie MCKiS „Pod Skałką” miał miejsce wernisaż malarstwa Ireny Ślusarczyk.

Czytaj więcej...