decor-gora-5
18-01-18 roku

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Klub Kasztan

FERIE 2018 w Klubie KASZTAN

tn ferie 2018 kasztan

Mikołajkowa Masa Krytyczna - realcja

tn 1Około 80 rowerzystów z Jaworzna i pobliskich miejscowości wzięło udział w Pierwszej Jaworznickiej Mikołajkowej Masie Krytycznej, która pod hasłem „My nie blokujemy ruchu, my jesteśmy ruchem” odbyła się w minioną niedzielę, tj. 10 grudnia.

Czytaj więcej...

I Jaworznicka Mikołajkowa Masa Krytyczna - ZAPRASZAMY!

tn mikolaj rowerowy kasztan

Mikołaj w drodze do Klubu KASZTAN

16. grudnia również w Klubie Kasztan w Jeziorkach nie mogło zabraknąć św. Mikołaja. Zaskoczenie wśród licznie zebranej dziatwy i ich rodziców było naprawdę spore, gdyż w rolę świętego wcielił się Ojciec Jeremiasz – Bazylianin, pełniący na co dzień posługę kapłańską we Lwowie na Ukrainie, sprowadzony na tę okoliczność przez współorganizatora uroczystości, przebojowego proboszcza Wiesława Jarząbka z parafii Jeziorki w Jaworznie.

Czytaj więcej...

Święty Mikołaj w drodze - zapraszamy 6 grudnia do Klubu Kasztan

tn mikolaj 2017 kasztan

Jesienny Marsz Rekreacyjny Nordic Walking pod hasłem SZLACHETNE ZDROWIE

Jesienny Rajd Nordic Walking

Czy Jaworzno miało swój zamek? - spotkanie z Piotrem Burczym - geografem Muzeum Miasta Jaworzna

tn grodzisko plakat

Fitness w Klubie KASZTAN

tn fitness kasztan

....by wyprzedzić cukrzycę o krok....

1Cukrzyca nie zabija, to wiemy. Zabija natomiast brak świadomości i zaniedbania w profilaktyce tej choroby cywilizacyjnej XXI wieku. Mieszkańcy Jeziorek, dbając o swe zdrowie, licznie skorzystali więc z darmowych badań, które miały miejsce w sobotę 7 października w Klubie KASZTAN.

Czytaj więcej...

Jak zdobywaliśmy Grodzisko...

tn 1Klub Rowerowy KASZTAN działający przy klubie MCKiS w Jeziorkach zdobywa coraz większe grono sympatyków. We wtorek 29 sierpnia ponad czterdziestu rowerzystów postanowiło zmierzyć się z drugą co do wielkości (346 m n. p. m.) górą jaworznicką – Grodziskiem.

Czytaj więcej...

12 sierpnia zapraszamy na FESTYN RODZINNY w Jeziorkach

2017 festyn rodzinny

Pacyfikacja Leśniczówki

P1050917W historii każdego narodu są miejsca szczególne, naznaczone krwią obrońców niepodległości. Odleglejsze wydarzenia przechowywane są w pamięci pokoleń, te bliższe w bolesnych wspomnieniach świadków. Również Jaworzno ma swoje tragiczne karty.

Czytaj więcej...

Lipiec 2017 w Klubie KASZTAN

1Tylko nie nuda – taki cel przyświecał uczestnikom zajęć prowadzonych w ramach akcji „Lato w mieście” w Klubie KASZTAN i trzeba przyznać, że został on osiągnięty. Każdy dzień lipcowych zajęć przynosił niespodzianki, wyzwania, a przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy.

Czytaj więcej...

74. rocznica pacyfikacji leśniczówki

tn pacyfikacja 2017 ok

Wakacyjne zmagania rowerowe w Klubie KASZTAN

tn P1060004Klub Rowerowy - działający od niedawna w Klubie Kasztan - nie rezygnuje z aktywności nawet podczas wakacji. We wtorki odbywają się tutaj spotkania miłośników dwóch kółek, a jako że jest to rozrywka dla całych rodzin, spotykają się i młodzi i nieco starsi.

Czytaj więcej...

Dzień Taty w Klubie KASZTAN

tn 1Z okazji Dnia Ojca dzieci z Jeziorek postanowiły spełnić odwieczne ciche marzenie każdego tatusia, by choć przez chwilę być Indianinem. Okazją do tego była wycieczka rowerowa do wioski indiańskiej na jaworznickiej "prerii" Cezarówce.

Czytaj więcej...

Klub Rowerowy Kasztan zachęca do wzięcia udziału w wycieczce rowerowej.

rower geosfera

Zapraszamy na rowerowe "Popołudnie z Tatą" w Klubie KASZTAN

tn dzien ojca kasztan korektaObchody Dnia Ojca w Polsce mają już kilkudziesięcioletnią tradycję. Choć do tej pory święto nie dorównało popularnością Dniowi Matki, coraz więcej ojców może liczyć na dobre życzenia i upominki.

W tym roku już w najbliższy piątek dzieci z Klubu Kasztan - i nie tylko - mogą zaprosić swoich tatusiów do wspólnego spędzenia kilku popołudniowych godzin.

Czytaj więcej...

Klub Kasztan zaprasza dzieci i młodzież do wspólnego spędzania wakacji

akcja lato 2017 kasztan korekta

Kraina Baśni i Zabawy

1Są takie święta, które mogłyby trwać cały rok, np. Dzień Kobiet albo Dzień Dziecka. Jako że wszyscy jesteśmy „dziećmi”, bez względy na wiek, to święto przynosi nam wspomnienia i dużo radości.

Czytaj więcej...