decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Klub Strażak

Akcja Lato - Klub Strażak

strazak lato

Majówka w STRAŻAKU

tn IMG 20180502 190200Maj w Klubie STRAŻAK rozpoczął się mocnym akcentem.

Czytaj więcej...

Marcowe harce w Klubie STRAŻAK

tn DSC04097Jak co roku 8 marca Panie bawiły się w Klubie STRAŻAK. Hasłem przewodnim zabawy było powiedzenie ‘’Bawimy się jak damy, jak nie damy..."

Czytaj więcej...

Kawiarenka Literacka w Klubie STRAŻAK - kolejna odsłona

tn IMG 20180121 14335222 lutego Klub STRAŻAK wypełnili miłośnicy kawiarenki literackiej. Tym razem temat "Wesołe jest życie staruszka’’zapowiadał luzniejsze podejście do tematu starości i tak było faktycznie.

Czytaj więcej...

Ferie 2018 w Klubie STRAŻAK

tn IMG 20180129 163110 BURST001 COVERFerie w Klubie Strażak to ciąg zabaw i gier.

Czytaj więcej...

Styczeń 2018 w Klubie STRAŻAK

tn DSC04081STYCZEŃ w Klubie STRAŻAK był okresem koncertów, które dawały DĄBROWIANKI z grupą dziecięcą.

Czytaj więcej...

Królewskie spotkanie w Dąbrowie Narodowej

tn DSC039516 stycznia obchodziliśmy święto Trzech Króli. Z tej okazji pod Klubem STRAŻAK spotkali się wspaniali królowie ze swoją świtą, by z towarzyszącymi ludźmi ruszyć na spotkanie z nowo narodzonym Jezusem.

Czytaj więcej...

Grudzień w Klubie STRAŻAK

2018 kawiarenkaGrudzień w Klubie STRAŻAK był pod znakiem niespodzianek...

Czytaj więcej...

Festyn Rodzinny – pożegnanie lata

DSCN101623 września mieszkańcy Dąbrowy Narodowej żegnali lato pod hasłem „A nam jest szkoda lata”. Dopisało wszystko: organizacja imprezy, zabawy sportowe i liczne konkursy organizowane przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 8, bransoletkowe cudeńka wykonane przez dzieci, występy dzieci wspólnie z zespołem DĄBROWIANKI, pokazy taneczne w wykonaniu zespołów z Klubu Podłęże.

Czytaj więcej...

A nam jest szkoda lata... - zapraszamy na festyn rodzinny w Dąbrowie Narodowej

2017 piknik Szkoda lata

SIERPIEŃ 2017 w Klubie STRAŻAK

tn klub strażak lato w mieście 2017 na stronę

„Kawiarenka literacka” w Klubie STRAŻAK - kolejna odsłona

tn 117 lutego o godzinie 17 w Klubie STRAŻAK kolejny raz otworzyła swoje podwoje „Kawiarenka literacka”. Tym razem wypełniła ją poezja miłosna. Strofy i pieśni o tematyce miłosnej usłyszeliśmy w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 8. Wiersze przygotowała nauczyciel Magdalena Poloczek, a pieśni opracował Dariusz Fec – instruktor MCKiS.

Czytaj więcej...

Czerwiec 2017 w STRAŻAKU

tn IMG 20170704 WA000124 czerwca zespół śpiewaczy DĄBROWIANKI wraz z dziecięcą grupą wziął udział w XVII Przeglądzie Zespołów Artystycznych w Mikołowie. Bawiliśmy się świetnie, a przywieziona statuetka będzie nam przypominała ciepłe przyjęcie przez widzów. Natomiast...

Czytaj więcej...

Styczeń w Klubie Strażak

tn 1Styczeń w Klubie STRAŻAK rozpoczęły obchody święta „Trzech króli”. Jak co roku mieszkańcy licznie przybyli na plac przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej, gdzie czekali już królowie i anioły, zachęcając wszystkich do wspólnego marszu do stajenki. Gdy pojawiła się gwiazda, orszak wyruszył w asyście strażaków do kościoła. Cała droga została oświetlona pochodniami. Ze względu na niskie temperatury przedstawienie jasełkowe odbyło się w kościele. Tam królowie razem z dziećmi i przybyłymi gośćmi złożyli dary.

Czytaj więcej...

Pełnia wiosny w STRAŻAKU

1 marsz z historią w tle2Wprawdzie maj dobiegł końca, lecz działalność Klubu STRAŻAK nabrała rozpędu wraz z nadchodzącą letnią aurą sprzyjającą imprezom w plenerze.

Czytaj więcej...

Październik w STRAŻAKU

2016 pazdziernikPaździernik w Klubie STRAŻAK zdominowały zajęcia aerobiku dla dorosłych, które od razu zyskały duże grono wielbicieli. Chętnych było wielu, lecz ze względu na możliwości lokalowe zapisano 40 pań i 10 dzieci, którzy w każdy poniedziałek będą kształtować ćwiczeniami swoje ciało...

Czytaj więcej...

Kwiecień w STRAŻAKU

tn 1Kwiecień w Klubie przebiegał bardzo pracowicie, a niektóre wydarzenia zasługują na specjalne wyróżnienie.

Czytaj więcej...

Wrzesień w Klubie "Strażak"

1Wrzesień w Klubie "Strażak" upłynął rozrywkowo, a impreza dla środowiska "Pożegnanie lata" zdominowała pozostałe przedsięwzięcia. Żegnaliśmy więc odchodzące LATO 2016 pod hasłem "Przy ognisku, na polanie".

Czytaj więcej...

Bawimy się na całego w Klubie Strażak

110 marca panie tłumnie odwiedziły Klub Strażak, by wspólnie bawić się na całego. Hasłem wiodącym tej kobiecej imprezy było...

Czytaj więcej...

Marzec w Klubie Strażak

logo mckis pngMarzec w Klubie „Strażak” zdominowała impreza dla Pań pod hasłem ”Dziewczyno z PRL-u”. Były więc stroje rodem z PRL-u, hasła i muzyka tego okresu, które przeplatały zabawy i konkursy nawiązujące do minionej epoki. Grupa „Aktywni z+” przedstawiła scenkę z „Przychodni przeżycia”, która okazała się całkiem na czasie. Zabawa była przednia, a panie wykonały zdjęcia z traktorem w ludowej stylizacji.

Czytaj więcej...