decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

III Wakacyjny Rajd Nordic Walking

wakacyjny rajd 2018Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie - Klub NIKO wraz z grupą "Nord Walkers" działającą w Byczynie zapraszają na III edycję Wakacyjnego Rajdu Nordic Walking. 21 lipca wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w kolejnej sportowej imprezie.

Start został zaplanowany na godzinę 10.00 z boiska pod Klubem NIKO. Sympatycy nordic walkingu tym razem będą mieli do przebycia trasę wynoszącą około 8,2km.

Zapisy ruszą 10 czerwca i potrwają do 19 lipca. Weryfikacja i zgłoszenia zawodników, którzy nie zgłoszą się drogą internetową, będą miały miejsce w dniu rajdu 21 lipca, w biurze zawodów, które czynne będzie w godzinach od  8.45 do 9.45. Organizator ustalił limit 200 zawodników.

nordic logo 2

Wakacyjny Rajd Nordic Walking wyróżnia się organizowaną co roku akcją charytatywną.

W czasie III edycji prowadzona będzie zbiórka na rzecz Śląskiego Hospicjum Dla Dzieci "Świetlikowo".

fundacja 01 page 001

Każdy zawodnik, który zgłosi się do imprezy w wyznaczonym przez organizatorów czasie przez panel zgłoszeniowy na stronie www.mckis.jaw.pl lub w dniu rajdu, otrzyma pamiątkowy upominek. Przewidziane są również nagrody rzeczowe dla uczestników biorących udział w konkursie pytań. W czasie imprezy dostępne będą darmowe konsultacje z pracownikami ZLO. (Promocja Opieki Koordynowanej, pomiar ciśnienia, materiały edukacyjne oraz porady w sprawie kleszczy).

Informacji na temat rajdu udziela instruktor Kinga Jończyk. Tel. 32-616-17-53

Zachęcamy do rejestracji i udziału w wakacyjnej odsłonie nordic walkingu. Do zobaczenia z kijami na trasie! Po raz kolejny mamy okazję zjednoczyć się i pomóc innym.

trasa 8,2

Do pobrania:

- Regulamin

- Zgoda rodziców

Formularz zgłoszenia online