decor-gora-5
23-10-17 roku

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Klub Niko

Piękna nasza Polska cała – grupa Nord Walkers w trasie

tn P1030397"Cudze chwalicie,
Swego nie znacie,
Sami nie wiecie,
Co posiadacie."

Grupa Nord Walkers z Klubu NIKO w Byczynie na co dzień poznaje byczyńskie okolice. Wędrowała już w stronę Grodziska, podziwiała tereny Trzykrotek oraz malowniczych Grobli. Ciągle jednak uczestnikom nie brakuje chęci i motywacji do zdobywania nowych miejsc i poznawania tras. W 2016 roku, na grudniowym podsumowaniu działałności sekcji nordic walking, wszyscy zgodnie uznali, że kolejne wspólne działania pozwolą na integracje grupy. Wśród propozycji pojawiły się wycieczki poza Jaworzno.

Czytaj więcej...

Jeśli potrafisz - zapraszamy na afisz

tn teatr dorosli 127 października br. o godzinie 17.00 w Klubie NIKO odbędzie się spotkanie osób pragnących wziąć udział w projekcie teatralnym opartym na motywach "Opowieści wigilijnej".

Czytaj więcej...

Zapraszamy na warsztaty dla dorosłych LISTOPADOWE STROIKI

tn listopadowe stroiki

Święto Ziemniaka w Klubie NIKO

tn P1030722Mało urokliwy, niepozorny, czasem brunatny, a innym razem brązowawy – ziemniak. Jednak pod nierzucającą się w oczy powłoką kryje się prawdziwy mocarz...

Czytaj więcej...

II Miejski Konkurs Plastyczny “sTWÓRZ COŚ” 27 października w Klubie NIKO

plakatDaj porwać się wyobraźni! Nie myśl o niczym, zamknij na chwilę oczy i “sTWÓRZ COŚ”! – takie hasło towarzyszyło nam w ubiegłym roku. Nadszedł czas, aby ogłosić, że II Miejski Konkurs Plastyczny “sTWÓRZ COŚ” już niebawem. Kolejna edycja konkursu - skierowana do uczniów klas V - VI szkół podstawowych - odbędzie się  27 października br.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na zajęcia teatralne w Klubie NIKO

tn 2017 zajęcia teatralne plakat

Dzień Ziemniaka w NIKO - zapraszamy!

tn pieczone 2017

Wieczór poetycki - DEBIUT Ireny Skulich Filipek

tn P1030672W ubiegły piątek Klub NIKO MCKiS gościł miłośników poezji rodzimej artystki Ireny Skulich Filipek. Październikowy nastrojowy wieczór wypełniły strofy debiutującej byczynianki, której wiersze prezentowały zaproszone panie, a licznie przybyli słuchacze poddali się ciepłej atmosferze, nagradzając poetkę końcem spotkania gromkimi brawami.

Czytaj więcej...

Dożynki Dzielnicowe w Byczynie

1W piątkowe popołudnie 8 września Rynek w Byczynie stał się miejscem docenienia pracy i trudu rolników. Dożynki Dzielnicowe przyciągnęły ogromną liczbę mieszkańców. Rozpoczęły się uroczystą mszą świętą, po której z podziękowaniami do rolników zwrócił się Prezydent Miasta Paweł Silbert.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na DOŻYNKI DZIELNICOWE w Byczynie

2017 Byczyna Dożynki

Warsztaty salsy z Mili Moreną - ZAPRASZAMY

2017 salsa Mili Morena

W kolorowym świecie

tn 11 czerwca w Klubie NIKO przed dziećmi otworzył się magiczny czas zabawy...

Czytaj więcej...

II WAKACYJNY RAJD NORDIC WALKING – relacja

1"Idę, bo chcę pomóc" – to słowa, które najczęściej padały podczas II Wakacyjnego Rajdu Nordic Walking. Kolejna edycja odbyła się 15 lipca. Na starcie pod Klubem NIKO w Byczynie stawili się sympatycy nordic walkingu w różnym wieku. Osoby dorosłe, młodzież, dzieci – najmłodszy uczestnik miał kilka miesięcy. Wszyscy mieli jeden cel – dotrzeć na metę z uśmiechem na twarzy.

Czytaj więcej...

"Mój dzbanuszek na kwiatuszek" – Dzień Matki w NIKO

1Ten szczególny dzień np. w Norwegii obchodzony jest w lutym, w Kenii w czerwcu, a w odległej Panamie w grudniu. Mowa o Dniu Matki, który w Polsce przypada na 26 maja. To szczególny dzień, w którym mamy okazję do okazania szacunku i miłości naszym mamom. Dzieci przygotowują przedstawienia, laurki, ręcznie robią prezenty. Ale czy nie byłoby piękniej, gdybyśmy pamiętali o tym każdego dnia?

Czytaj więcej...

Zakończenie roku kulturalnego w Klubie NIKO

1Niedawno w Klubie NIKO odbyło się uroczyste pożegnanie mijającego roku kulturalnego. Wydarzenie to zgromadziło sześćdziesięcioro gości, którzy mogli w skondensowanej formie zobaczyć efekty naszych starań.

Czytaj więcej...

Misterium Wielkanocne w Klubie NIKO

1Kończąc świętowanie okresu Wielkiej Nocy, 18 maja gościliśmy w Klubie NIKO Grupę Misyjną działającą przy Zespole Szkół Nr 1 w Jaworznie.

Czytaj więcej...

AKTYWNIE I RODZINNIE W KLUBIE NIKO

tn dzien sportuPrzed nami atrakcyjne rozpoczęcie wakacji. Zapraszamy do Klubu NIKO 24 czerwca od samego rana. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Czytaj więcej...

"Wszyscy kochają czekoladę" – Dzień Czekolady w Klubie NIKO

tn 1Słodka, z orzechami, w kostkach i do picia. Każdy ją kocha – CZEKOLADA.

11 kwietnia w Klubie NIKO obchodziliśmy pyszne święto – Dzień Czekolady.

Czytaj więcej...

II Wakacyjny Rajd Nordic Walking

1Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie – Klub NIKO wraz z grupą "Nord Walkers" działającą w Byczynie zaprasza na II edycję Rajdu Nordic Walking.

Czytaj więcej...

Świąteczne inspiracje z Klubu NIKO

1Instruktorzy Klubu NIKO przygotowali dla bywlaców placówki bardzo ciekawy początek kwietnia.

Czytaj więcej...