decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Pozostałe placówki

Zapraszamy na Mikołajkowy Marsz Nordic Walking z Nord Walkersami 1 grudnia!

tn nordic mikolaj 2018

Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Klubie Szczak

tn IMG 20181112 161623W ubiegły poniedziałek o godzinie 16.00 w Klubie Szczak odbył się koncert patriotyczny z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości Polski.

Czytaj więcej...

Debata społeczna pod hasłem "Bezpieczeństwo osób starszych" wkrótce w Klubie NIKO

tn bezpieczny senior 11 2018

Już 20 listopada wielki finał BAJKODZIEŁA w Klubie NIKO

tn bajki pani Ireny final

Polska, biało-czerwona - obchody 100-lecia niepodległości z Klubem KASZTAN

tn 5W tym roku Narodowe Święto Niepodległości było obchodzone w Polsce wyjątkowo uroczyście. 100 lat cieszy się nasza ojczyzna wolnością, co stanowi okazję do niepowtarzalnych działań, zarówno dorosłych obywateli, jaki i dzieci, nawet tych najmłodszych.

Klub KASZTAN razem z uczniami Szkoły Podstawowej nr 19 również włączył się w świętowanie.

Czytaj więcej...

Klub POD SKAŁKĄ - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "W moich małych dłoniach jest moja ojczyzna"

tn klub pod skalka konkurs 3W wyjątkową rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości MCKiS Klub Pod Skałką zorganizował konkurs plastyczny „W moich małych dłoniach jest moja ojczyzna”.

Czytaj więcej...

Październik 2018 w Klubie STRAŻAK

1Pażdziernik w Dąbrowie Narodowej jak zawsze pełen był wrażeń i ciekawych imprez.

Czytaj więcej...

„Kochana Polsko, życzę Ci...”- wieczornica w Klubie Dobra

tn 3Nie potrzeba patosu i wielkich słów, aby pokazać oddanie i miłość do ziemi, wierność tradycji. Wspólny czas poświęcony imiennym i bezimiennym bohaterom, klęskom i zwycięstwom na drodze do niepodległości naszego kraju jest lekcją prawdziwego patriotyzmu.

12 listopada zespół śpiewaczy Dobrzanki spotkał się w Klubie Dobra na wspólnym świętowaniu z okazji 100- lecia Niepodległości Polski. Spotkał się podobnie jak rok, dwa lata temu i kilka lat wstecz, aby w tym gronie razem z mieszkańcami przeżywać atmosferę Święta Niepodległości.

Czytaj więcej...

Niepodległa, nieuległa, nieugięta - 100 lat Polski niepodległej w byczyńskim Klubie NIKO

tn 6W Klubie NIKO w ubiegłą środę miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Niecodzienne, ponieważ obchodziliśmy uroczyście 100 lat Polski niepodległej.

Czytaj więcej...

Habemus Papam! Wystawa w Wedze

Habemus Papam Wega(4)16 października 1978 r. o godz. 18.18 znad komina nad Kaplicą Sykstyńską wzniósł się biały dym, obwieszczający wybór papieża, a z tłumów zgromadzonych na placu św. Piotra doszedł okrzyk: "Habemus Papam!" (Mamy papieża). Kardynał Karol Wojtyła został wybrany na na Stolicę Piotrową i przybrał imię Jan Paweł II.

Czytaj więcej...

III Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Nauczycieli i Instruktorów 2018

plakat scrabble1 nauczycieleSerdecznie zapraszamy nauczycieli, instruktorów, trenerów, pedagogów i wychowawców z terenu Polski na III Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Nauczycieli i Instruktorów 2018, które odbędą się 17 listopada 2018 r. w Hali Sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu, przy ul. Inwalidów Wojennych 18 w Jaworznie (dzielnica Osiedle Stałe).

Czytaj więcej...

Turystycznie i ekologicznie

piotur 0095W tym roku, już po raz siedemnasty, Klub MCKiS "Podłęże" zorganizował Konkurs Piosenki Turystycznej, który w tej edycji został rozszerzony także o tematykę ekologiczną. W dwudniowych zmaganiach scenicznych (18 i 19 października) w Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej wzięło udział ponad 300 uczestników. W przeważającej większości byli to wychowankowie jaworznickich szkół i przedszkoli, nie brakło jednak także gości spoza naszego miasta - gościliśmy również dzieci i młodzież z Pszczyny oraz Katowic.

Pierwszego dnia na zaprezentowały się przedszkolaki, najliczniejsza, najbardziej kolorowa i energiczna grupa wykonawców. Nagrody przyznane zostały zarówno solistom, jak i zespołom.

Czytaj więcej...

Koncert Patriotyczny

szczak koncert niepodleglosciowy 2018Serdecznie zapraszamy Państwa do klubu Szczak na Koncert Patriotyczny w dniu 12 listopada o godz. 16.00. Wstęp wolny

Świeć dla Świetlikowa z Klubem NIKO - relacja

1"Każdy gest, nawet najdrobniejszy... zmienia świat, czyjś świat."- tymi słowami kierowali się organizatorzy, wolontariusze oraz wszystkie osoby, które przyczyniły się do akcji charytatywnej na rzecz Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo. Współpraca z fundacją rozpoczęła się już w lipcu tego roku, kiedy w czasie III Wakacyjnego Rajdu Nordic Walking odbyła się kwesta na powyższy cel.

Czytaj więcej...

Jesienne Spotkanie Seniorów w Klubie NIKO. Zapraszamy 16 listopada

tn dzien seniora 2018

13 października zapraszamy na JEZIORKI w ramach "Aktywnych Dzielnic"

Jeziorki piknik 13 XJesień nas rozpieszcza, jest ciepło, a wybarwiające się liście przyciągają wzrok. Zachęcamy do rodzinnych spacerów i spotkań. Miło nam będzie również, jeśli odwiedzą Państwo Klub KASZTAN i wezmą udział w ostatnim w dzielnicy JEZIORKI pikniku, który już w najbliższą sobotę.

Twórcze warsztaty dla dzieci w Klubie Szczak

1Podczas warsztatów w Klubie Szczak, które odbyły się 19 października, dzieci poznały technikę zdobniczą decoupage i dowiedziały się, jak w prosty, ale efektowny sposób ozdabiać przedmioty.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do Klubu WEGA na zajęcia stałe

tn Wega zajęcia stałe 2018

Niepodległa, nieuległa, nieugięta - zapraszamy do Klubu NIKO na wieczornicę z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

tn 11listopada 2018 plakat

Akcja charytatywna ŚWIEĆ DLA ŚWIETLIKOWA - 12 października Klub NIKO w BYCZYNIE

plakat swietlikowo poprawka