decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum
youtube-akrualnoscikup bilet 2

Klub Pod Skałką w Długoszynie

2013-pod-skalka

ul. Dąbrowskiego 17
43 – 602 Jaworzno
tel.    32 660 01 46

Kierownik Zespołu Obiektów Kulturalnych

Agata Stelmachów

e-mail: agata.stelmachow@mckis.jaw.pl

e-mail: ewelina.karweta@mckis.jaw.pl

Klub zaprasza:

poniedziałek - piątek: 14.00 – 20.00

 Legenda do panoram:
w lewo w prawo w gore w dol przyblizenie oddalenie autoobrot pelny ekran
w lewo w prawo w górę w dół przybliżenie oddalanie autoobrót pełny ekran

kółkiem myszy - przybliżamy i oddalamy

trzymając lewy przycisk myszy i poruszając myszką przesuwamy panoramę:w lewo w prawo w górę w dół

 

CENNIK

PONIEDZIAŁKI, GODZ. 15.00

„SCENA” - zabawy teatralne

Instruktor: Ewelina Karweta

Celem zajęć jest rozwijanie twórczej postawy dziecka i kształcenie jego wrażliwości. Nauka poprzez zabawę w teatr przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym.

WTORKI, GODZ.15.30

„PLASTYKA, RUCH i MUZYKA DLA WIĘKSZEGO SMYKA”

Instruktor: Ewelina Karweta

Zajęcia kierujemy do dzieci sześcioletnich, służą one rozwijaniu umiejętności posługiwania się wzbogaconymi technikami plastycznymi i obserwowaniu ich efektów. Młodsze dzieci zapraszamy z rodzicem lub opiekunem, by mogły nauczyć się współpracy w grupie, wspólnie tworzyć i bawić się. Podczas zajęć prowadzone są zajęcia muzyczno – ruchowe.

ŚRODY, GODZ. 15.30

„ŚRODA Z PIOSENKĄ”

Instruktor: Ewelina Karweta

Od lutego 2017 r. duet wokalny pod nazwą „MDM6” zaczął stawiać pierwsze kroki, przygotowując się do występów. Swoim śpiewem uświetnił Bajkowy bal oraz brał udział Konkursie Piosenki Maryjnej. Instruktor od kilkunastu lat prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży. Wychowankowie są laureatami licznych nagród w konkursach i przeglądach.

CZWARTKI, GODZ.15.30

„NA CZTERY RĘCE”

Instruktor: Ewelina Karweta

To radość tworzenia w rodzinnej pracowni artystycznej, gdzie przyjazna atmosfera wprowadzi w świat powertexu, decoupage, scrapbookingu, papierowej wikliny. Różne techniki pracy artystycznej dostosowane są do potrzeb i umiejętności uczestnika. Na zajęcia można przychodzić indywidualnie lub z kimś bliskim, aby kreatywnie i bezstresowo spędzić wolny czas. Służymy radą i pomocą tym, którzy uważają, że nie posiadają zdolności manualnych.

PIĄTKI

„POPOŁUDNIÓWKA DLA PRZEDSZKOLAKA”

Instruktor: Ewelina Karweta

Zajęcia kierowane do Przedszkola Miejskiego w Długoszynie. W programie: zabawy muzyczne i plastyczne inspirowane porami roku. Zajęcia będą się odbywać po uprzednim uzgodnieniu z nauczycielami.

„+ CZTERDZIEŚCI DZIEWIĘĆ I PÓŁ”

Instruktor: Ewelina Karweta

To nowa oferta, którą proponujemy seniorkom, seniorom, choć nie tylko. Program spotkań to wyjazdy do kina lub teatru, wycieczki, rękodzieło, wymiana doświadczeń kulinarnych, ogrodniczych i innych. Terminy spotkań mogą ulec zmianie.

Spotkania miłośników gier planszowych

Instruktor: Ewelina Karweta

„Munchkin”, „Bang”, „Halli Galli”, „Speed Cups”, „Tenzi”, „7 smoków”, „Podziemne królestwa” i wiele innych gier fabularnych, które zachęcają do uczestniczenia w przygodzie bez monitora, klawiatury i komputera.

„O kulturze przy kawie”

Instruktor: Ewelina Karweta

To spotkania okazjonalne i wystawy. Zapraszamy artystów do prezentowania w Klubie „Pod Skałką” swojej twórczości.

Próby zespołu folk – rockowego „Zdrawica”, godz. 17.00

Muzyka zespołu opiera się głównie na rockowych brzmieniach, w które wplecione są folkowe melodie. Tematyka utworów dotyczy w szczególności motywów natury, mitologii Słowian, ich zwyczajów i wierzeń. Początki zespołu sięgają 2010 roku. Natomiast gatunek, którym jest folk rock, Zdrawica zaczęła grać w 2013 roku.

Organizujemy: konkursy, turnieje tenisa stołowego, zabawy plenerowe oraz warsztaty, w których uczestnicy poznali i będą poznawać wiele technik plastycznych. Podczas ferii zimowych i wakacji w Klubie „Pod Skałką” nie ma czasu na nudę.

W godzinach wolnych od zajęć do dyspozycji: ping – pong, piłkarzyki stołowe, gry planszowe,materiały plastyczne i miło spędzone chwile w klubie pod okiem instruktora.

Terminy zajęć mogą ulec zmianie.