decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Akademicy z Częstochowy pokonani !!!

mckis zaksa g3 0170W drugiej kolejce spotkań o mistrzostwo 1 ligi, w siatkówce mężczyzn jaworznianie pewnie pokonali akademików z Częstochowy 3 - 1. W sobotnie popołudnie 6 października podopieczni Mariusza Łozińskiego i Mariusza Syguły pokazli lwi pazur i w meczu przed własną publicznością z faworyzowanym zespołem TAURON AZS Częstochowa zainkasowali trzy ligowe punkty. Tylko pierwszy set sobotniego meczu zakończył się wygraną częstochowian 25 - 22. W drugiej odsłonie gospodarze zachowali więcej zimnej krwi w jej końcowych fragmentach i zwyciężyli 25 - 23. W secie trzecim i czwartym jaworznianie dominowali na boisku i przyjezdni mogli tylko przyglądać się doskonałym atakom Rafał Pawlaka, Kamila Dębskiego i Kuby Grzegolca, na które nie potrafili znaleźć skutecznej recepty. Trudna zagrywka naszego zespołu siała popłoch w szeregach częstochowian, którzy byli wyraźnie zaskoczeni postawą beniaminka. Zmiany dokonane przez trenra Sinana Tanika, które miały odwrócić obraz gry i losy meczu niewiele dały. Tego dnia beniaminek z Jaworzna był nie do zatrzymania i wygrał zasłużenie. MVP meczu wybrany został Kamil Dębski.

Teraz przed naszym zespołem wyjazd do Tomaszowa Mazowieckiego na spotkanie z miejscową KS Lechią. Mecz w Tomaszowie odbędzie się w najbliższą środę 10 października, w hali ZSP nr 2 przy ulicy Św. Antoniego 57, a rozpocznie się o godzinie 18.00.

Przed własną publicznością nasz zespół ponownie zaprezentuje się w najbliższą sobotę 13 października. Mecz z zespołem APP Krispol Września, w hali sportowej MCKiS przy ulicy Inwalidów Wojennych 18 rozpocznie się o godzinie 17.00.

MCKiS Jaworzno - Tauron AZS Częstochowa 3 - 1 ( 22 - 25, 25 - 23, 25 - 12, 25 - 16 )

MCKiS: Borończyk, Dębski, Pizuński, Żeliński, Schmidt, Magnuszewski, Zieliński ( Libero ) oraz Pawlak, Grzegolec, Wojtaszkiewicz, Czubiński, Pietras.

AZS: Nedeljkovic, Murek, Stolc, Siewierski, Piotrowski, Penchev, Bik ( libero ) oraz Prokopczuk, Rykała, Mańko, Walczak, Macheta ( libero ).