decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Zostań twarzą Tour de Pologne 2018!

zostań twarzą TdPPrzygotowując się do przyjęcia na jaworznickim Rynku czołowych przedstawicieli światowego kolarstwa, z reprezentantami LangTeam'u na czele, ruszamy z drugą edycją konkursu dla wszystkich odważnych i atrakcyjnych Pań, które zechcą reprezentować Jaworzno podczas największego w Polsce i jednego z największych na świecie wyścigu kolarskiego - Tour de Pologne!

W tym roku zmienią się nieco zasady wyboru kandydatek na jaworznicką hostessę TdP, główną nagrodą pozostanie jednak możliwość dostania się za kulisy wielkiej imprezy sportowej i reprezentowania barw naszego miasta podczas 4. etapu 75. Tour de Pologne, na odcinku Jaworzno-Szczyrk - 7 sierpnia. Dodatkowo laureatka Castingu otrzyma gratyfikacje pieniężną i szansę na profesjonalną sesje zdjęciową na potrzeby własnego portfolio.

Panie, które chciałyby wziąć udział w konkursie muszą być mieszkankami Jaworzna, muszą mieć ukończone 18 i nie więcej niż 29 lat, muszą mieć co najmniej 170 cm wzrostu, muszą swobodnie czuć się przed obiektywem i - koniecznie - mieć piękny uśmiech, bo ten zawsze towarzyszy hostessą TdP. Jaworznianki, które spełniają te kryteria powinny wysłać swoje zgłoszenie na adres: casting@mckis.jaw.pl. Spośród wszystkich zgłoszonych Pań, Komisja Konkursowa wybierze maksymalnie 5 kandydatek, które zostaną zaproszone na finał i będą miały szansę na stanie się częścią jaworznickiej ekipy Tour de Pologne!

Wszelkie szczegóły konkursu można znaleźć w jego regulaminie - Zostań twarzą Tour de Pologne 2018 – regulamin.


Dodatkowa szansa na zostanie hostessą MCKiS Jaworzno podczas Tour de Pologne!!

Cały czas czekając na zgłoszenia kandydatek do Castingu na Hostessę TdP, informujemy, że spośród wszystkich Pań, które wezmą udział w naszym konkursie i wyślą swoje zgłoszenia, wybierzemy nie tylko główną Laureatkę zabawy, ale także kilka dziewczyn, które zostaną naszymi hostessami "gadżetowymi". Do ich zadań będzie należało rozdawanie miejskich gadżetów kibicowskich osobom, które zbiorą się na jaworznickim rynku, by wspierać zawodników startujących do 4. etapu Tour de Pologne. Dziewczyny, które obejmą role hostess MCKiS mogą liczyć na wynagrodzenie, dostanie się za kulisy TdP i pracę w prężnym zespole MCKiS.

Hostessy "gadżetowe" nie muszą wykazać się warunkami wprost z wybiegów mody, dlatego zgłoszenia do Castingu mogą przesyłać wszystkie Panie bez względu na wzrost. Choć większe szansę na zostanie główną hostessą Tour de Pologne ciągle będą miały dziewczyny od 170 cm wzwyż. Większe nie oznacza jednak wyłączne więc jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w Castingu!