decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

10. Mini Wyścig Kolarski "Solidarności" dla dzieci

plakat mini 2018 4Już 6 lipca 2018 roku na Rynku Głównym naszego miasta zostanie zlokalizowana meta Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków. Trasa etapu to Nowy Sącz - Jaworzno. W ramach wyścigu na Rynku Głównym będą rozegrane również wyścigi dla dzieci w 10. Mini Wyścigu Kolarskim "Solidarności". W imprezie mogą uczestniczyć dzieci w wieku przedszkolnym oraz zawodnicy i zawodniczki z Uczniowskich Klubów Sportowych jak i ze szkół podstawowych znajdujących się w województwach, przez które prowadzi trasa 29. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków.
W wyścigach mogą wziąć udział uczestnicy indywidualni. Zgłoszenie do wyścigu następuje poprzez prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest do wypełnienia lub pobrania na stronie internetowej Organizatora www.wyscig.com.pl, należy wypełnić i odesłać do Organizatora na adres mailowy wyscig.solidarnosci@gmail.com lub przesłać faksem na numer (42) 677 26 06. Termin nadsyłania zgłoszeń do 29 czerwca 2018 roku albo przyjść z wypełnionym formularzem w dniu wyścigu.
Warunkiem udziału w wyścigu jest wyrażenie zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział dziecka, potwierdzone podpisem na formularzu zgłoszeniowym oraz okazaniem dokumentu tożsamości przez rodziców lub opiekunów w dniu zapisów.


Formularz powinien być wypełniony i podpisany bez wprowadzania w tekście poprawek. Brak podpisu, względnie wprowadzenie do tekstu formularza poprawek, podanie nieprawdziwych lub niepełnych danych w dokumencie wykluczy zawodnika z udziału w wyścigu lub spowoduje dyskwalifikację.
Uczestnicy indywidualni muszą spełnić wszystkie wymogi regulaminu, aby móc startować w zawodach kolarskich.
Brak sztywnego kasku uczestnika powoduje nie dopuszczenie do udziału w wyścigu (kaski można bezpłatnie wypożyczyć u Organizatora).  

Harmonogram imprezy
- 15.15 – 16.50 zapisy i przyjmowanie zgłoszeń zawodników w Namiocie Mini Wyścig „Solidarności”
- 17.00 start pierwszej grupy wiekowej, kolejne grupy startują według kolejności kategorii.
- 18.00 rozpoczęcie ceremonii dekoracji.

Wszelkie szczegóły związane z imprezą znajdziesz tutaj.

plakat mini 2018 4