decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

14. Memoriał Mirosława Stadlera

 MG 2722W sobotę 17 lutego 2018 roku w Hali Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie przy ulicy Grunwaldzkiej 80 odbędzie się 14. Memoriał Mirosława Stadlera w piłce nożnej halowej rozgrywany dla uczczenia pamięci cenionego przez szerokie grono jaworznian znakomitego piłkarza, trenera i wychowawcy młodzieży. Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Patronat nad imprezą podobnie jak w poprzednich latach objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert.

Udział potwierdzili: ubiegłoroczny triumfator „Victoria” 1918 Jaworzno, JSP „Szczakowianka” Jaworzno, PSS „Salos”, „Solidarność” ZG Sobieski, MCKiS Jaworzno, LKS „Zgoda” Byczyna, LKS „Ciężkowianka” Jaworzno oraz PSV Podłężę. Przed rokiem w wielkim finale „Victoria” 1918 pokonała 5-0 PSS Salos po dwóch bramkach Goryczki oraz po jednej Gembali, Kędzierskiego i Seweryna.
Turniej rozpocznie się o godzinie 13.00 i zostanie rozegrany w dwóch grupach eliminacyjnych systemem "każdy z każdym". Około 14.15 odbędzie się uroczyste otwarcie memoriału, zaś na 18.00 zaplanowano spotkanie finałowe.
Wstęp na imprezę: bilet 8,-zł normalny, 4,-zł ulgowy (dzieci i młodzież ucząca się), 50% zniżki dla rodzin posiadających Jaworznicką Kartę Rodzin Wielodzietnych.
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na to ciekawe piłkarskie widowisko. Kto wygra w tym roku?