26-04-18 roku

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Lider pokonany !!! Pewne zwycięstwo naszych siatkarzy !!!

mckis rybnik 0032W ubiegłą sobotę 28 października drugoligowi siatkarze Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w meczu na szczycie, w grupie 5 pokonali na własnym parkiecie lidera, drużynę ZAKSA Strzelce Opolskie 3 - 1. Podopieczni Mariusza Łozińskiego po dwóch porażkach z TS Volley Rybnik i TKS Tychy przełamali złą serię i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Tym samym jaworznianie przesunęli się na drugie miejsce w ligowej tabeli i zrównali punktami z wciąż pozostającą na pozycji lidera drużyną ZAKSY. Sobotnim meczem nasz zespół udowodnił że będzie się liczył w walce o wygranie grupy piątej, a dwie ostatnie porażki to już przeszłość. W pierwszym secie sobotniego meczu przyjezdni, podopieczni Rolanda Dembończyka mogli tylko patrzeć. Zanim lider zorientował się co się dzieje przegrywał już 16 - 8. Gospodarze zdominowali boiskowe wydarzenia wygrywając pewnie 25 - 15. W drugej odsłonie siatkarze ZAKSY zrehabilitowali się za przegraną pierwszą partię. W najbardziej wyrównanym secie sobotniego meczu siatkarze ze Strzelc Opolskich okazali się lepsi, posiadając przy tym więcej boiskowego szczęścia i wygrali 26 - 24. Set trzeci i czwarty padł łupem naszej drużyny 25 - 23 i 25 - 21. Przekonująca wygrana naszego zespołu 3 - 1 pozwoliła zająć fotel vice lidera i spokojnie przygotowywać się do kolejnych, ligowych spotkań.