26-04-18 roku

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Zwycięstwo w Krakowie

MG 4338W minioną sobotę 28 października koszykarze MCKiS Jaworzno udali się do Krakowa na mecz w ramach 7 kolejki II ligi koszykówki mężczyzn. Wisła Kraków od pierwszych minut dała sygnał, że łatwo skóry nie sprzeda i walczyć będzie do ostatniej syreny. MCKiS całe spotkanie kontrolowało sytuację na boisku lecz nie byli w stanie odskoczyć na więcej niż 10 punktów. Gospodarze zawsze potrafili odpowiedzieć skutecznym atakiem i utrzymać się w grze. Pierwsza kwarta wygrana przez Jaworzno 23:17. Skuteczna gra pod koszem gospodarzy pozwoliła na łatwe punkty i 6 punktową zaliczę po 10 min gry. Druga kwarta bardziej wyrównana, Wisła próbowała wybić naszą ekipę z rytmu obroną strefową lecz konsekwentną i skuteczną grą zdobywaliśmy kolejne oczka wygrywając tą część gry 23:20.

Po przerwie Jaworzno kontynuowało swoją dobrą grę. Wyprowadzane szybkie ataki, agresywna defensywa, koncertowa ofensywa pozwoliła na piąte zwycięstwo w tym sezonie. Mecz zakończył się wynikiem 80:71 dla MCKiS Jaworzno. Kolejny raz znakomite zawody rozegrał Maciej Maj, który zanotował double-double – 21 punktów oraz 10 zbiórek. Wyróżnili się również: Kamil Michalski – 11 punktów oraz 10 zbiórek; Daniel Goldammer – 11 punktów, 8 zbiórek.

Wisła Kraków – MCKiS Jaworzno
71 : 80 (17:23;20:23;15:17;19:17)

MCKiS Jaworzno: Maj – 21(2x3); Goldammer – 11; Michalski – 11; Gworek – 10(2x3); Dąbek – 10(1x3); Lemański – 8(2x3); Grochowski – 5(1x3); Weiss – 3(1x3); Wróblewski – 1; Roszkowski.

Kolejne spotkanie MCKiS Jaworzno rozegra na wyjeździe z AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 5 listopada o godz. 17.00 w Hali POSiR Przemyśl przy ul. Mickiewicza 30.