decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Turniej Szachowy P-10 z okazji Święta Niepodległości o Puchar Władysława Winiarczyka – zgłoszenia trwają!!!

winiarczykMiejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie w sobotę 4 listopada bieżącego roku organizuje Turniej Szachowy P-10 z okazji Święta Niepodległości o Puchar Władysława Winiarczyka - jednego z najbardziej zasłużonych szachistów w Jaworznie, który przez długie lata był opiekunem i kierownikiem sekcji szachowej MCKiS Jaworzno.


Te prestiżowe i corocznie odbywajace się zawody odbędą się w tym roku w Hali MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych 18 (hala na Osiedlu Stałym przy basenie), a ich rozpoczęcie planowane jest na godzinę 10.00.
Zgłoszenia do dnia 2 listopada 2017 roku (czwartek) na stronie www.chessarbiter.com, potwierdzenie zgłoszenia i wpłata wpisowego na sali gry w dniu zawodów w hali sportowej od godz. 8.30 do godz. 9.30. Wpisowe wynosi: juniorzy do lat 18 - 10 złotych, pozostali zawodnicy - 20 złotych. Z opłaty wpisowej zwolnieni są wszyscy zawodnicy MCKiS Jaworzno oraz mieszkańcy naszego miasta. Zawodnicy, którzy nie dokonają zgłoszenia w terminie wpłacają wpisowe droższe o 10 złotych i mogą grać od II rundy.
System rozgrywek: tempo gry - 10 minut dla zawodnika, turniej rozgrywany systemem szwajcarskim na dystansie 9-11 rund w dwóch grupach wiekowych: grupa A - OPEN, grupa B - juniorzy do lat 12 (w przypadku mniejszej liczby zawodników grupy zostaną połączone).
Wszelkich informacji w sprawie turnieju udziela p. Jolanta Guzik (tel. 609-554-126).

Szczegóły turnieju, warunki uczestnictwa w zawodach oraz nagrody w regulaminie dostępnym TUTAJ oraz na stronach internetowych: www.jksz.mckis.jaw.pl i www.chessarbiter.com.

 

winiarczyk