decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

MCKiS Termo-Rex Jaworzno – MKKS Rybnik już w najbliższą niedzielę 4 grudnia

kosz410Serdecznie zapraszamy na 13 kolejkę II ligi koszykówki mężczyzn z udziałem naszej drużyny MCKiS Termo-Rex Jaworzno. Podopieczni Marcina Lichtańskiego podejmować będą zespół MKKS Rybnik, który na obecnym etapie rozgrywek zajmuję 6 miejsce w ligowej tabeli z sześcioma zwycięstwami i pięcioma porażkami. Drużyna z Rybnika w swoim składzie posiada doświadczonych parkietowych wyjadaczy, którzy z niejednego pieca chleb jedli, a także młodych, perspektywicznych zawodników, którzy rozgrywają bardzo dobry sezon zarówno w rozgrywkach młodzieżowych jak i na szczeblu II ligowym. Nasza drużyna po efektownym zwycięstwie nad zespołem R8 Basket Kraków nie zwalnia tempa i od pamiętnego meczu wygrała pięć kolejnych spotkań. Jaworzno z bilansem 8 zwycięstw i 3 porażek zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Zawodnicy MCKiS-u na pewno będą chcieli zakończyć pierwszą rundę zwycięstwem, tym bardziej, że mecz rozgrywany jest we własnej hali. Mamy nadzieję, że licznym przybyciem i głośnym dopingiem pomożecie obronić jaworznicką twierdze. Wszystkich sympatyków basketu zapraszamy w niedziele 4 grudnia na godz. 18.00 do hali MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80. WSTĘP WOLNY !!!