decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Siatkarze z KS AZS Rafako Racibórz, koszykarze z Weegree AZS PO Opole

tn plakat na str ww siatka 19.11tn plakat na str ww kosz 20.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapowiada się niezwykle emocjonujący weekend. Na parkiet wybiegną nasze drugoligowe zespoły siatkówki mężczyzn oraz koszykówki.

Siatkarze MCKiS w sobotę 19 listopada na własnym parkiecie podejmować będą zespół KS AZS Rafako Racibórz. Nasza drużyna po zwycięstwie w meczu z AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra zajmuje drugie miejsce w tabeli i do lidera traci tylko jeden punkt. Zespół z Raciborza w dotychczasowych rozgrywkach wygrał tylko jedno spotkanie i plasuje się na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli. Zawodnicy MCKiS wygrali pięć ostatnich spotkań i w meczu z niżej notowanym rywalem interesuje nas tylko zwycięstwo za 3 pkt. Każdy inny wynik będzie dużą niespodzianką. Mecz rozpocznie się o godzinie 18.00 w hali MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80.

W niedzielę 20 listopada swoje ligowe spotkanie rozegrają koszykarze MCKiS Termo-Rex Jaworzno. Rywalem naszej drużyny będzie sąsiad z tabeli Weegree AZS Politechnika Opolska Opole. Goście z bilansem 5 zwycięstw i 4 porażek zajmują 5 miejsce w tabeli i tracą jeden punkt do drużyny z Jaworzna. Zespół politechniki w swoim składzie posiada wielu doświadczonych zawodników, którzy z powodzeniem występowali na parkietach 1 ligi oraz ekstraklasy. Choć w tym sezonie grają w kratkę to do Jaworzna przyjadą walczyć o 6 zwycięstwo i umocnić swoją pozycje w górnej części tabeli. Nasi koszykarze z 6 zwycięstwami i 3 porażkami plasują się na czwartej pozycji. Wygrywając ostatnie 3 spotkania udowodnili, że złapali swój rytm gry i są w stanie wygrać z każdym w tej lidze. Jak wiemy MCKiS nie przegrał jeszcze we własnej hali, odprawił z kwitkiem nawet lidera z Krakowa. Rywal z Opola do łatwych nie należy, ale mamy nadzieję wykorzystać atut swojego parkietu, zgarnąć 2 pkt za ten mecz i gonić czołówkę w tabeli. Mecz rozpocznie się o godzinie 18.00 w hali MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80.

19 listopad (sobota) 2016r. - godz. 18.00
MCKiS Jaworzno – KS AZS Rafako Racibórz
Hala widowiskowo - sportowa MCKiS ul. Grunwaldzka 80
WSTĘP WOLNY !!!


20 listopad (niedziela) 2016r. - godz. 18.00
MCKiS Termo-Rex Jaworzno – Weegree AZS Politechnika Opolska Opole
Hala widowiskowo - sportowa MCKiS ul. Grunwaldzka 80
WSTĘP WOLNY !!!