decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Igor Musiał z awansem do finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Szachach!!!

Igor Musiał 1W dniach od 7 do 14 października bieżącego roku w Węgierskiej Górce odbyły się Szachowe Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików o awans do finałów Mistrzostw Polski. Turniej odbywał się systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund, tempo gry 90 minut dla zawodnika oraz 30 sekund na każde posunięcie od początku partii. Rewelacyjnie zaprezentował się młody reprezentant sekcji szachowej MCKiS Jaworzno Igor Musiał, który zajął w ogólnej klasyfikacji wysokie piąte miejsce w zawodach i tym samym wywalczył pewny awans do finałów Mistrzostw Polski!!!

Oprócz wspaniałego wyniku jakim z pewnością będzie udział w turnieju finałowym Igor zdobył do tego II kategorię szachową, więc z pewnością występ w Węgierskiej Górce zakończył się podwójnym jego sukcesem, którego serdecznie mu gratulujemy.