decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Siatkarscy oldboye MCKiS z brązowym medalem Mistrzostw Polski !!!

oldboje puchar 004W dniach 17 - 19 czerwca br., w Drzonkowie odbyły się 21. Mistrzostwa Polski Oldboyów w siatkówce. Miło nam poinformować, że zespół reprezentujący Miejskie Centrum Kultury i Sportu w kategorii + 60 wywalczył  brązowe medale. Mistrzem Polski został zespół Professional Warszawa, który w meczu finałowm pokonał Kaziki Siemyśl 2 - 0. W kategorii powyżej 60 lat rywalizowało dziewięć drużyn, a mistrzostwa rozgrywane były w sześciu kategoriach wiekowych

Wyniki zespołu MCKiS Oldboye Jaworzno podczas Mistrzostw Polski w kategorii + 60:

Mecze grupowe:

17.06 - OLD Stars Nałęczów - MCKiS Oldboye Jaworzno 0 - 2 ( 10 - 25, 13 - 25 )

18.06 - Professional Warszawa - MCKiS Oldboye Jaworzno 2 - 0 ( 25 - 14, 25 - 17 )

Półfinał:

Mecz o 3 miejsce:

MCKiS Oldboye Jaworzno - Wrocław +60 2 - 0 ( 25 - 18, 25 - 18 ).

Serdecznie gratulujemy naszym siatkarzom brązowego medalu i wspaniałej postawy podczas tegorocznych Mistrzostw Polski !!!