decor-gora-sport

baner-sport-1baner-sport-2baner-sport-3baner-sport-4baner-sport-5baner-sport-6

youtube-akrualnoscikup bilet 2

Jedź na rowerze, biegaj, pływaj, rolkuj i wygraj 1000,- zł na 15- lecie MCKiS Jaworzno!

konkurs dla aktywnychZ okazji przypadającego w 2015 roku jubileuszu 15-lecia, Miejskie Centrum Kultury i Sportu zaprasza mieszkańców Jaworzna do wzięcia udziału w ciekawym konkursie dla aktywnych.
Wystarczy wystartować w co najmniej trzech wytypowanych przez nas imprezach sportowych by gromadząc za to punkty powalczyć o tytuł najaktywniejszego sportowo mieszkańca miasta i wygrać pamiątkową statuetkę „Jaworznickiego Złotego Sokoła" oraz 1000 złotych.
W konkursie może wziąć udział każdy kto ukończył 16 lat. Nie są wymagane żadne specjalne umiejętności- każdy z nas przecież potrafi biegać, chodzić z kijami, jeździć na rowerze czy płynąć kajakiem. Ocenie nie będzie podlegać wynik sportowy, a jedynie sam start w zawodach- im więcej startów tym większa liczba punktów i bliżej wygranej głównej.

Proponowane w regulaminie imprezy są w zasięgu każdej aktywnej osoby, a ich ilość i różnorodność dyscyplin powoduje, że każdy z Was z pewnością znajdzie coś dla siebie.
Nagroda główna jest tylko jedna, ale pozostali uczestnicy nie mają powodów do zmartwień - zgodnie z regulaminem każdy kto uzyska 11 punktów lub więcej otrzyma nagrodę rzeczową.
Przystąpić do konkursu można w każdej chwili, jednak udział w większej ilości imprez znacznie zwiększa szanse na końcowy sukces. MCKiS musi zostać powiadomione przez uczestnika o udziale w konkursie poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.mckis.jaw.pl do dnia 24 września 2015. Po otrzymaniu takiej informacji znajdziemy zawodnika na wynikach poszczególnych imprez i przydzielimy punkty za udział. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 października 2015 roku, a jego wyniki zostaną opublikowane na naszej stronie.
Serdecznie zapraszamy.

Regulamin konkursu
Formularz zgłoszeniowy
Lista zgłoszonych
Wyniki konkursu