poniedziałek, 22, styczeń 2018 roku
2017 rajd na orientacje baner
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

78 uczestników Rajdu Rowerowego i Pieszego na orientację !!!

logo mckis pngW sobotę 11 lipca Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie zorganizowało pierwszy Rajd Rowerowy i Pieszy na orientację. Uczestniczyło w nim 78 zawodników z Jaworzna, Będzina, Sosnowca, Częstochowy, Kwaczały, Dąbrowy Górniczej, Krakowa, Miechowa, Rudy Śląskiej, Gierałtowic, Bolesława, Sławkowa, Piekar Ślaskich, Wrocławia, Katowic, Warszawy. Rywalizowano na dwóch trasach pieszych i dwóch trasach rowerowych. Nagrody rzeczowe i statuetki otrzymali trzej najlepsi zawodnicy na wszystkich trasach w kategoriach mężczyzn, kobiet i junior. Każdy z uczestniów sobotniego rajdu otrzymał ciepły posiłek i dyplom za udział w imprezie.



Trasa rajdu przebiegała przez tereny miasta Jaworzna, a zawodnicy za zadanie mieli w jak najkrótszym czasie pokonanie wyznaczonej w terenie trasy w postaci punktów kontrolnych zaznaczonych na mapie. O kolejności w klasyfikacji rajdu decydowała liczba prawidłowo zaliczonych punktów kontrolnych, natomiast w przypadku równej liczby punktów - czas pokonania trasy.

WYNIKI RAJDU:

ok. 25 Km – Trasa Piesza - 13 PK do zaliczenia.

Kategoria Mężczyzn:

1 miejsce – Mariusz DRABIŃSKI – Jaworzno - 13 zaliczonych PK - czas 2.59.25
2 miejsce – Marek BETLEJA – Będzin - 13 zaliczonych PK - czas 3.55.25
3 miejsce – Marek GRUDNIK – Sosnowiec - 10 zaliczonych PK - czas 4.59.54
4 miejsce – Grzegorz WELM – Częstochowa - 5 zaliczonych PK - czas 4.39.12

ok. 50 km – Trasa Rowerowa - 16 PK do zaliczenia.

Kategoria Mężczyzn:

1 miejsce – Konrad LEYKO – Jaworzno - 16 zaliczonych PK - czas 2.48.28
2 miejsce – Damian ADAMCZYK – Kwaczała - 16 zaliczonych PK - czas 2.50.46
3 miejsce – Sławomir CHRAPEK – Jaworzno - 16 zaliczonych PK - czas 2.51.14
4 miejsce – Krzysztof PIECZARA - Jaworzno - 16 zaliczonych PK - czas 2.52.22
5 miejsce – Daniel STASZEWSKI – Dąbrowa Górnicza - 16 zaliczonych PK - czas 2.52.37
6 miejsce – Kamil JAGUSIAK - Częstochowa - 16 zaliczonych PK - czas 3.06.45
7 miejsce - Piotr PUPEL - Częstochowa - 16 zaliczonych PK - czas 3.06.52
8 miejsce – Dawid TROJANOWSKI - Częstochowa - 16 zaliczonych PK - czas 3.07.01
9 miejsce – Marek WYBRANIEC - Kraków - 16 zaliczonych PK - czas 3.07.11
10 miejsce – Adrian WŁÓKA - Częstochowa - 16 zaliczonych PK - czas 3.07.19
11 miejsce – Dawid JANUSIAK - Częstochowa - 16 zaliczonych PK - czas 3.07.52
12 miejsce – Jakub KAŁUSKI - Katowice - 16 zaliczonych PK - czas 3.13.59
13 miejsce – Jacek POLAK - Katowice - 16 zaliczonych PK - czas 3.14.06
14 miejsce – Sławomir LIGĘZA – Jaworzno - 16 zaliczonych PK - czas 3.16.50
15 miejsce – Bartosz ADAMCZYK - Kraków - 16 zaliczonych PK - czas 3.31.23
16 miejsce – Wojciech MAŁODOBRY - Miechów - 16 zaliczonych PK - czas 3.31.59
17 miejsce – Marek MAJCHRZAK - Jaworzno - 16 zaliczonych PK - czas 3.55.52
18 miejsce - Łukasz GÓRALSKI - Gieraltowice - 15 zaliczonych PK - czas 4.53.45
19 miejsce – Rafał JAWORSKI - Ruda Śląska - 15 zaliczonych PK - czas 4.54.45
20 miejsce – Maciej JURCZAK - Kraków - 15 zaliczonych PK - czas 5.13.38
21 miejsce - Mateusz SZUMICHORA - Kraków - 13 zaliczonych PK - czas 4.54.19
22 miejsce - Wojciech PIWOŃSKI - Jaworzno 12 zaliczonych PK - czas 4.12.51
23 miejsce - Kamil WĘDZICHA - Jaworzno - 12 zaliczonych PK - czas 4.13.06
24 miejsce – Wojciech WALAWENDER - Jaworzno - niesklasyfikowany.

Kategoria Kobiet:

1 miejsce – Aleksandra DUBIEL - Jaworzno - 16 zaliczonych PK - czas 3.16.47
2 miejsce – Agata MOTYL ADAMCZYK - Kraków - 16 zaliczonych PK - czas 3.31.40
3 miejsce – Małgorzata SMOLIK - Jaworzno - 16 zaliczonych PK - czas 3.56.18
4 miejsce – Marta TWARDZIK – Ruda Śląska - 15 zaliczonych PK czas 4.54.43
5 miejsce – Grażyna OLEWICZ - Kraków - 15 zaliczonych PK - czas 5.14.02

Kategoria Junior:

1 miejsce – Damian ADAMCZYK - Kwaczała - 16 zaliczonych PK - czas 2.50.46
2 miejsce – Wojciech PIWOŃSKI - Jaworzno - 12 zaliczonych PK - czas 4.12.51
3 miejsce – Kamil WĘDZICHA - Jaworzno - 12 zaliczonych PK - czas 4.13.06

ok. 25 km – Trasa Rowerowa - 13 PK do zaliczenia.

Kategoria Mężczyzn:

1 miejsce – Remigiusz OLEJNIK – Bolesław - 13 zaliczonych PK - czas 2.01.26
2 miejsce – Paweł ROJEK – Dąbrowa Górnicza - 13 zaliczonych PK - czas 2.02.00
3 miejsce – Piotr PADUSZYŃSKI - Sławków - 13 zaliczonych PK - czas 2.02.10
4 miejsce – Mariusz MILER – Jaworzno - 13 zaliczonych PK - czas 2.07.34
5 miejsce – Paweł MŁYNARSKI – Jaworzno - 13 zaliczonych PK - czas 2.15.07
6 miejsce – Tomasz PUCHALSKI – Kraków - 13 zaliczonych PK - czas 2.40.58
7 miejsce – Paweł GWÓŹDŹ – Piekary Śląskie - 13 zaliczonych PK - czas 2.41.18
8 miejsce - Nikodem GWÓŹDŹ - Piekary Śląskie - 13 zaliczonych PK - czas 2.41.19
9 miejsce - Kamil MŁYNIEC - Jaworzno - 13 zaliczonych PK - czas 2.48.23
10 miejsce – Krzysztof MĄCZKA – Wrocław - 13 zaliczonych PK - czas 2.57.28
11 miejsce - Ignacy TARASIN - Będzin - 13 zaliczonych PK - czas 2.59.46
12 miejsce – Aleksander TARASIN – Będzin - 13 zaliczonych PK - czas 2.59.47
13 miejsce – Andrzej GAJOS – Jaworzno - 13 zaliczonych PK - czas 3.12.52
14 miejsce - Eryk GAJOS - Jaworzno - 13 zaliczonych PK - czas 3.13.00
15 miejsce – Szymon KOLBUSZ - Jaworzno - 13 zaliczonych PK - czas 3.16.41
16 miejsce - Jacek KRUPA - Jaworzno - 13 zaliczonych PK - czas 3.39.02
17 miejsce - Józef KRUPA – Jaworzno - 13 zaliczonych PK - czas 3.41.09
18 miejsce – Piotr GOŁAS - Jaworzno - 10 zaliczonych PK - czas 2.01.39
19 miejsce – Mariusz JAMROZIK – Jaworzno - 8 zaliczonych PK - czas 3.44.59
20 miejsce – Arkadiusz REJMAN - Jaworzno - nieklasyfikowany.

Kategoria Kobiet:

1 miejsce – Anna PUCHALSKA – Kraków - 13 zaliczonych PK - czas 2.40.57
2 miejsce – Karolina RYŚ – Jaworzno - 13 zaliczonych PK - czas 3.00.00
3 miejsce – Oliwia PYPŁACZ - Jaworzno - 8 zaliczonych PK - czas 3.58.00

Kategoria Junior:

1 miejsce – Nikodem GWÓŹDŹ – Piekary Śląskie - 13 zaliczonych PK - czas 2.41.19
2 miejsce – Kamil MŁYNIEC – Jaworzno - 13 zaliczonych PK - czas 2.48.23
3 miejsce – Ignacy TARASIN – Będzin - 13 zaliczonych PK - czas 2.59.46
4 miejsce – Jacek KRUPA - Jaworzno - 13 zaliczonych PK - czas 3.39.02

ok. 15 km – Trasa Piesza - 7 PK do zaliczenia.

Kategoria Mężczyzn:

1 miejsce – Artur KOPEĆ – Jaworzno - 7 zaliczonych PK - czas 1.46.38
2 miejsce – Marcin BĘBENEK – Jaworzno - 7 zaliczonych PK - czas 1.50.25
3 miejsce – Michał HERMAN – Jaworzno - 7 zaliczonych PK - czas 1.50.27
4 miejsce – Wojciech LESZCZORZ – Katowice - 7 zaliczonych PK - czas 1.55.59
5 miejsce – Piotr RYSKALOK – Jaworzno - 7 zaliczonych PK - czas 1.56.21
6 miejsce – Tomasz ADAMCZYK – Częstochowa - 7 zaliczonych PK - czas 1.58.26
7 miejsce – Tomasz BŁESZYŃSKI – Warszawa - 7 zaliczonych PK - czas 2.02.21
8 miejsce – Krzysztof KORYCIŃSKI - Jaworzno - 7 zaliczonych PK - czas 2.10.20
9 miejsce – Łukasz ZAGÓRSKI – Jaworzno - 7 zaliczonych PK - czas 2.16.13
10 miejsce - Kacper ZASTRZEŻYŃSKI - Jaworzno - 7 zaliczonych PK - czas 3.02.16
11 miejsce – Jakub POKORZYŃSKI – Jaworzno - 7 zaliczonych PK - czas 3.02.20
12 miejsce – Grzegorz WADOWSKI – Jaworzno - 7 zaliczonych PK - czas 3.07.22
13 miejsce – Janusz CZECH – Jaworzno - 7 zaliczonych PK - czas 3.08.04

Kategoria Kobiet:

1 miejsce - Katarzyna ZĄBKIEWICZ – Częstochowa - 7 zaliczonych PK - czas 1.52.57
2 miejsce – Iwona MAREK – Będzin - 7 zaliczonych PK - czas 2.02.23
3 miejsce – Magdalena NAWROCKA – Jaworzno - 7 zaliczonych PK - czas 2.09.52
4 miejsce – Aneta TWARDOSZ – Jaworzno - 7 zaliczonych PK - czas 2.10.00
5 miejsce – Joanna RECH – Jaworzno - 7 zaliczonych PK - czas 2.10.09
6 miejsce – Magdalena JAMRÓZ – Jaworzno - 7 zaliczonych PK - czas 3.07.23
7 miejsce – Agata KOWALCZYK GROCHLA – Jaworzno - 7 zaliczonych PK - czas 3.07.24
8 miejsce – Lidia CZECH – Jaworzno - 7 zaliczonych PK - czas 3.08.05 - 7 zaliczonych PK - czas 3.08.05
9 miejsce – Małgorzata OLSZAK – Jaworzno - 0 zaliczonych PK czas 4.00.00

Kategoria Junior:

1 miejsce – Kacper ZASTRZEŻYŃSKI - Jaworzno - 7 zaliczonych PK - czas 3.02.16