decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Dożynki Miejskie już w tę niedzielę.

tn plakat na str www dożynkiPrezydent Miasta Paweł Silbert, Miejski Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, rolnicy oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie zapraszają na coroczne obchody Dożynek Miejskich, które odbędą się 27 sierpnia na Rynku.

W ramach Święta Plonów zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Celem konkursu jest kultywowanie oraz popularyzacja najbardziej wartościowych tradycji regionalnych oraz promocja dorobku kulturowego i przyrodniczego gminy. Dla laureatów przewidziano nagrody pieniężne.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa w konkursie.

2017 wieniec dozynkowy

Regulamin konkursu „Wieńców Dożynkowych”

podczas obchodów Dożynek Miejskich

Organizator: Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.

Termin: 27 sierpnia 2017 r.

Miejsce: Rynek w Jaworznie

Zgłoszenia: w dniu 27 sierpnia 2017 r.

  1. W konkursie biorą udział wszystkie wieńce dostarczone na wyznaczone przez Organizatora stoisko wystawowe w dniu 27 sierpnia na Rynku w Jaworznie podczas obchodów Dożynek Miejskich (do godz. 16:00).
  2. Każdy członek jury po obejrzeniu wieńców dokona oceny w skali od 1 (najniższa ocena) do 10 (najwyższa ocena) punktów.
  3. Po zsumowaniu wszystkich ocen jury przyzna trzy nagrody pieniężne w wysokości: I miejsce – 300 zł, II miejsce - 200 zł, III miejsce – 100 zł
  4. Organizator nie przewiduje miejsc ex aequo, dlatego w przypadku uzyskania jednakowej ilości punktów przez co najmniej 2 wieńce z 3 najwyżej ocenionych wieńców, jury dokonuje wyboru zwycięzcy poprzez ponowną ocenę.
  5. Wręczenie nagród nastąpi publicznie na scenie ok. godz. 18:30.
  6. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do Organizatora.

SPONSOR

Nowe Jaworzno Grupa TAURON Sp. z o. o.

TAURON LOGOTYP wersja PROMO pionowa wiodaca CMYK