decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Recital kabaretowy Artura Andrusa

pom artur andrus plakatPo trzech latach ponownie zawita do Jaworzna Artur Andrus, który tym razem zaprezentuje swój najnowszy program pt. „Cyniczne córy Zurychu”. W piosenkach, wierszach i anegdotach autor opowie o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił.

W wiosennym recitalu kabaretowym, na który zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS w piątek 22 kwietnia, usłyszymy zbiór najnowszych piosenek autorstwa Artura Andrusa z albumu pt. „Cyniczne córy Zurychu”. Piosenki i anegdoty, którymi utwory są przetykane, „uzbierały się” w ciągu trzech ostatnich lat. Dla żartu, a czasem nawet wygłupu. Wszystko to zostało połączone w jedną całość, mającą na celu wywołanie uśmiechu na twarzach widzów.
W programie będą różne historie, różne bajki i bajeczki m.in. o Bardotce zamawiającej absynt z rumem w paryskim lokalu „Szalona Krewetka”, o steranym biodrze ułana, o smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o wakacyjnym podrywaczu, o kobiecie zakochanej w rudych psach, o zającu błądzącym po Manhattanie, o nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych zjawiskach.

Wszystko w aranżacji i muzycznej produkcji Łukasza Borowieckiego i Wojciecha Steca - artystów, którzy kilka lat temu stworzyli „Myśliwiecką”. W programie wystąpią również: Łukasz Poprawski i Paweł Żejmo. Będzie, jak zwykle dużo zabawy różnymi stylami muzyki – od tureckiego techno-folku przez blues patriotyczny, jazz mokotowski, chorwacki pop, szanty narciarskie, chóralny śpiew małżeński, piosenkę starofrancuską, do słowiańskiego rocka. A przy tym nie lada zdarzenie towarzyskie, bo pojawia się w tych piosenkach wielu gości, znajomych, przyjaciół.

Przyjdźcie, zobaczcie, posłuchajcie!

Bilety w cenie 59 zł do nabycia już od dzisiaj 11 lutego:

  • w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 80, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00
  • na portalu www.biletyna.pl,
  • w sklepie muzycznym „Melodia”, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 17.00 i w soboty w godzinach 9.00 – 13.00

Zapraszamy także do zakupu biletów w cenie 29,50 zł w ramach programu: Jaworznicka Rodzina Wielodzietna.

UWAGA!

Przypominamy o regulaminie dla dziennikarzy i fotoreporterów w celu otrzymania akredytacji podczas imprez kulturalnych organizowanych przez MCKiS.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/962271880516709/  :)

pom 1

pom 2

pom 3

pom 8

pom 9