decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Wakacje 2018 w Domu Kultury w Szczakowej

tn plakat DK lato 2018Kolejny już raz w czasie wakacji Dom Kultury w Szczakowej, podtrzymując wieloletnią tradycję, organizuje czas wolny od nauki dla dzieci i młodzieży.

Tegoroczna akcja to cykl ciekawych wycieczek. W tym roku zamierzamy 5 lipca odwiedzić Kraków. Tu zaplanowaliśmy krakowskie Zoo. Spacerując między Sukiennicami a kościołem Mariackim, nie pominiemy prawdziwego skarbca wiedzy o przeszłości Krakowa i zejdziemy do Rynku Podziemnego.

Kogo nie fascynuje dzikość przyrody i możliwość oglądania jej z bliska? Leśny Park Niespodzianek to miejsce, które znajduje się w Ustroniu w Beskidzie Śląskim i ma zapewnić nam 12 lipca obcowanie z naturą.

Sierpień to propozycja dla tych, którzy mają ochotę zobaczyć przerażającego T-Rexa czy też tegoroczny hit – największego na świecie ruchomego dinozaura – Argentynozaura, A może konik polny, biedronka, mrówka, jelonek rogacz, larwa motyla, modliszka, skorpion, stonka, żuk rohatyniec, mucha, skorek? To wszystko w Zatorze podczas wycieczki sierpniowej.

Kolejne wyjazdy czekają nas do Skansenu w Chorzowie, na zajęcia kulinarne do Katowic, do Multikina. W planach mamy też odwiedziny w sąsiednich klubach MCKiS i zwiedzanie ciekawych miejsc na terenie Jaworzna. Nie może zabraknąć ciekawych zajęć warsztatowych podczas naszej letniego wypoczynku.

Zapraszamy do odwiedzenia Domu Kultury i zapisów na wybrane przez siebie atrakcje.

Informacje pod nr telefonu 32 61 775 38.

Serdecznie zapraszamy!