decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum

Dzień Dziecka z Towarzystwem Przyjaciół Miasta Jaworzna

tn ddsz 0007Dzień Dziecka to dzień szczególny, w którym całe dorosłe społeczeństwo musi i chce sobie przypomnieć o małych obywatelach. Dlatego też w piątek, 1 czerwca, miał miejsce kolejny już Dzień Dziecka zorganizowany przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu oraz Towarzystwo Przyjaciół Miasta Jaworzna. Tradycja organizowania tego święta w połączeniu sił sięga już kilkunastu lat, a pomysłodawcą tego przedsięwzięcia był przed laty m.in. obecny Z-ca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek, którego nie mogło zabraknąć na święcie dzieci.

Program imprezy był bogaty, bo MCKiS jak zwykle stanęło na wysokości zadania, z czego największą radość czerpały oczywiście dzieci. Teren przy Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej zamienił się w miejsce wspaniałej zabawy, gdzie dzieci mogły wyszaleć się na dmuchańcach, wziąć udział w konkurencjach sportowych, konkursach, grach i warsztatach artystycznych.

Specjalnie dla najmłodszych przyjechał kucyk Bryk, pojawił się klaun, Kot w Butach oraz Królewna Śnieżka. W programie znalazły się prezentacje dzieci z sekcji rytmicznej. Nie zabrakło pokazów gigantycznych baniek mydlanych, czy dawki ruchu podczas Zumby Kids. Jak zwykle długi ogonek chętnych ustawił się do pomalowanie twarzy i wykonania brokatowego tatuażu. Prawdziwy Dzień Dziecka nie mógł się odbyć bez pysznych lodów i waty cukrowej. Organizatorzy dla dzieci przygotowali słodycze, a dodatkowo Miejskie Centrum Kultury i Sportu drobne upominki.

Zastępca prezydenta Tadeusz Kaczmarek złożył życzenia wszystkim dzieciom z okazji ich święta, do których przyłączamy się my pracownicy Miejskiego Centrum Kultury i Sportu.

Dziękujemy rodzicom, dziadkom i opiekunom dzieci za wspólnie spędzone chwile i chęć świętowania z nami.

tn 20180601 174045

 

tn ddsz 0005

 

tn ddsz 0017

 

tn ddsz 0018

 

tn ddsz 0019

 

tn ddsz 0022

 

tn ddsz 0029

 

tn ddsz 0033

 

tn ddsz 0040

 

tn ddsz 0045

 

tn ddsz 0047

 

tn ddsz 0059

 

tn ddsz 0064

 

tn ddsz 0068

 

tn ddsz 0070

 

tn ddsz 0072