V Regaty Kajakowe 2017
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

Podsumowanie i wyniki V Regat Kajkowych o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna 2017!!!

regaty kajakowe 2013W minioną sobotę 23 września na terenie ośrodka DB Cargo nad Zalewem Sosina odbyła się piąta już edycja Regat Kajakowych. Podobnie jak w roku ubiegłym Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert, po raz pierwszy z kolei partnerem na zawodach była firma Nowe Jaworzno Grupa TAURON Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

Trwają zapisy do 5 edycji Regat Kajakowych.

regaty kajakowe 2013W sobotę 23 września na OWR Sosina odbędzie się jedna z ciekawszych imprez kajakowych w Jaworznie. Regaty kajakowe na dystansie 6 km co roku przyciągają wielu amatorów sportów wodnych z Jaworzna i wielu miast południowej Polski.

Czytaj więcej...

5. Regaty Kajakowe na "Sosinie" – zapisy już od 17 sierpnia

regaty kajakowe 2013Zbliża się powoli kolejna piąta już edycja Regat Kajakowych organizowanych przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie wspólnie z Urzędem Miejskim w Jaworznie. Te coraz bardziej popularne zmagania w tym roku odbędą się w sobotę 23 września bieżącego roku na terenie OWR Sosina w Jaworznie. Podobnie jak rok temu Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert.

Czytaj więcej...

4.Regaty Kajakowe już za nami.

IV Regaty Kajakowe 2016W sobotę 24 września na OWR Sosina odbyła się czwarta edycja Regat Kajakowych pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna. Baza regat znajdowała się na ośrodku DB Cargo Polska, a zawodnicy mieli do pokonania dystans 6 km.

Czytaj więcej...

IV Regaty Kajakowe- zapraszamy do zapisów

IV Regaty Kajakowe 2016Zapraszamy do udziału w czwartej edycji Regat Kajakowych, które odbędą się sobotę 24 września na terenie OWR Sosina . Zawody organizowane przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie wspólnie z Urzędem Miejskim w Jaworznie odbędą pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna.

Czytaj więcej...

III Regaty Kajakowe pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna - podsumowanie!!!

regaty kajakowe 2013W minioną sobotę 26 września b. roku odbyła się trzecia już edycja Regat Kajakowych, które pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna organizowane są na terenie OWR "Sosina" przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie wspólnie z Urzędem Miejskim w Jaworznie. Zawody zapoczątkowane trzy lata temu z pomysłu oraz inicjatywy Zastępcy Prezydenta Miasta Jaworzna p. Tadeusza Kaczmarka, coraz wyraźniej wpisują się w kalendarz imprez sportowych w naszym mieście i cieszą się coraz rosnącą popularnością wśród amatorów sportu naszego miasta.

Czytaj więcej...

III Regaty Kajakowe- zamknięcie zgłoszeń internetowych

regaty kajakowe 2013Miejskie Centrum Kultury i Sportu informuje, że z uwagi na wyczerpanie wszystkich posiadanych przez nas kajaków, internetowy panel zgłoszeń do III Regat Kajakowych został zamknięty. Istnieje możliwość zgłoszenia się w dniu imprezy, ale tylko dla osób, które przywiozą własny sprzęt.

Czytaj więcej...

III Regaty Kajakowe- trwają zapisy

regaty kajakowe 2013Zainteresowanie startem w III Regatach Kajakowych, które odbędą się 26 września na OWR „Sosina” przechodzi nasze nawet optymistyczne oczekiwania. Od momentu uruchomienia internetowych zapisów w szybkim tempie zostały wykorzystane wszystkie kajaki, które przygotowaliśmy dla uczestników. W związku z powyższym MCKiS udostępni kolejne 6 szt., które przywieziemy spoza Jaworzna.

Czytaj więcej...

Przed nami trzecia edycja kajakowych regat !!!

W sobotę 26 września br. na terenie OWR Sosina odbędą się III Regaty Kajakowe pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna. Zawody organizowane przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie wspólnie z Urzędem Miejskim w Jaworznie odbędą się w pięciu kategoriach. Osady klasyfikowane będą w K1 kobiet i mężczyzn, K2 kobiet i mężczyzn oraz K2 mikst. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans ok. 6 km. Biuro zawodów czynne będzie od godziny 10.00 do godziny 11.30 na terenie Ośrodka Wypoczynkowego DB Schenker.

Czytaj więcej...

II Regaty Kajakowe pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna - wyniki i relacja!!!

2014-2-regaty-kajkoweSportowa rywalizacja, ambitna walka, przyjacielska atmosfera i wspaniała zabawa - tak w skrócie można podsumować sobotnie drugie już Regaty Kajakowe, które pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna odbywały się na terenie OWR "Sosina". Zawody organizowane przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie wspólnie z Urzędem Miejskim w Jaworznie, a zapoczątkowane w ubiegłym roku z pomysłu oraz inicjatywy Zastępcy Prezydenta Miasta Jaworzna p. Tadeusza Kaczmarka, mają na celu propagowanie turystyki i sportu kajakowego, czynny wypoczynek weekendowy, promocję miasta Jaworzna wraz z jego terenami rekreacyjnymi, a także rozszerzenie oferty sportowej dla mieszkańców naszego miasta. I właśnie te założenia z pewnością zrealizowane zostały podczas sobotnich zmagań, które dobitnie potwierdziły, że warto i trzeba organizować tego typu przedsięwzięcia.

Czytaj więcej...