regaty sosina banner 2018
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

Podsumowanie i wyniki VI Regat Kajkowych o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna 2018!!!

 MG 2566W minioną sobotę 22 września na terenie ośrodka DB Cargo nad Zalewem Sosina odbyła się szósta już edycja Regat Kajakowych. Podobnie jak w roku ubiegłym Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert, a partnerem zawodów była firma Nowe Jaworzno Grupa TAURON Sp. z o.o.

Zawodnicy od godziny 10.00 zaczęli przybywać do biura zawodów. Do godziny 11.30 potwierdzali swoją obecność i dopełniali wszelkich formalności związanych ze startem, by około godziny 11.40 stawić się na odprawę przed startem. W tym roku oprócz zawodników z Jaworzna gościliśmy reprezentantów okolicznych miast (Bielska Białej, Rudy Śląskiej, Piły Kościeleckiej, Czeladzi, Sosnowca i Katowic).

Czytaj więcej...

VI Regaty Kajakowe - start już w najbliższą sobotę!!!

regaty kajakowe 2013Zbliża się szybkimi krokami kolejna edycja Regat Kajakowych organizowanych przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie wspólnie z Urzędem Miejskim w Jaworznie. Już w najbliższą sobotę 22 września miłośnicy sportów kajakowych będą mieli kolejną okazję do zmierzenia się w bezpośredniej rywalizacji na akwenie wodnym "Sosiny". Te popularne już w naszym mieście zawody odbędą się już po raz szósty i znów objęte są Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Siberta. Dodatkowo partnerować imprezie będzie także firma Nowe Jaworzno Grupa TAURON Sp. Z o.o.

Czytaj więcej...

Wystartowały zapisy do 6. edycji REGAT KAJAKOWYCH – OWR "Sosina" 22 września b.roku.

regaty kajakowe 2013Zostały uruchomione zapisy do szóstej już edycji Regat Kajakowych pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna Pana Pawła Silberta. Zawody organizowane są przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie wspólnie z Urzędem Miejskim w Jaworznie. Impreza odbędzie się na terenie OWR "Sosina" przy ulicy Bukowskiej w Jaworznie w sobotę 22 września bieżącego roku.

Czytaj więcej...

Podsumowanie i wyniki V Regat Kajkowych o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna 2017!!!

regaty kajakowe 2013W minioną sobotę 23 września na terenie ośrodka DB Cargo nad Zalewem Sosina odbyła się piąta już edycja Regat Kajakowych. Podobnie jak w roku ubiegłym Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert, po raz pierwszy z kolei partnerem na zawodach była firma Nowe Jaworzno Grupa TAURON Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

Trwają zapisy do 5 edycji Regat Kajakowych.

regaty kajakowe 2013W sobotę 23 września na OWR Sosina odbędzie się jedna z ciekawszych imprez kajakowych w Jaworznie. Regaty kajakowe na dystansie 6 km co roku przyciągają wielu amatorów sportów wodnych z Jaworzna i wielu miast południowej Polski.

Czytaj więcej...

5. Regaty Kajakowe na "Sosinie" – zapisy już od 17 sierpnia

regaty kajakowe 2013Zbliża się powoli kolejna piąta już edycja Regat Kajakowych organizowanych przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie wspólnie z Urzędem Miejskim w Jaworznie. Te coraz bardziej popularne zmagania w tym roku odbędą się w sobotę 23 września bieżącego roku na terenie OWR Sosina w Jaworznie. Podobnie jak rok temu Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert.

Czytaj więcej...

4.Regaty Kajakowe już za nami.

IV Regaty Kajakowe 2016W sobotę 24 września na OWR Sosina odbyła się czwarta edycja Regat Kajakowych pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna. Baza regat znajdowała się na ośrodku DB Cargo Polska, a zawodnicy mieli do pokonania dystans 6 km.

Czytaj więcej...

IV Regaty Kajakowe- zapraszamy do zapisów

IV Regaty Kajakowe 2016Zapraszamy do udziału w czwartej edycji Regat Kajakowych, które odbędą się sobotę 24 września na terenie OWR Sosina . Zawody organizowane przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie wspólnie z Urzędem Miejskim w Jaworznie odbędą pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna.

Czytaj więcej...

III Regaty Kajakowe pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna - podsumowanie!!!

regaty kajakowe 2013W minioną sobotę 26 września b. roku odbyła się trzecia już edycja Regat Kajakowych, które pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna organizowane są na terenie OWR "Sosina" przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie wspólnie z Urzędem Miejskim w Jaworznie. Zawody zapoczątkowane trzy lata temu z pomysłu oraz inicjatywy Zastępcy Prezydenta Miasta Jaworzna p. Tadeusza Kaczmarka, coraz wyraźniej wpisują się w kalendarz imprez sportowych w naszym mieście i cieszą się coraz rosnącą popularnością wśród amatorów sportu naszego miasta.

Czytaj więcej...

III Regaty Kajakowe- zamknięcie zgłoszeń internetowych

regaty kajakowe 2013Miejskie Centrum Kultury i Sportu informuje, że z uwagi na wyczerpanie wszystkich posiadanych przez nas kajaków, internetowy panel zgłoszeń do III Regat Kajakowych został zamknięty. Istnieje możliwość zgłoszenia się w dniu imprezy, ale tylko dla osób, które przywiozą własny sprzęt.

Czytaj więcej...