decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum
youtube-akrualnoscikup bilet 2

Już jutro finał Festiwalu Energii

festiwal energii 2015Finał Festiwalu Energii zbliża się wielkimi krokami. Już jutro – 1 sierpnia na Stadionie Miejskim przy ul. Krakowskiej wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Pectus, Luxtorpeda i Bajm.
Pierwszy koncert rozpocznie się o godz. 18:00. Wtedy to na scenie głównej swoje utwory zaprezentuje zespół Pectus. Następnie o godz. 20:00 Luxtorpeda, czyli prawdziwa dawka rockowej energii. Na finał Festiwalu Energii wystąpi zespół Bajm wraz ze swoją charyzmatyczną wokalistką Beatą Kozidrak. Ich koncert zaplanowany jest na godz. 22:00.
W tym roku nie zabraknie niepowtarzalnego show pirotechnicznego. W niebo wystrzelone zostanie ok. 500 kg fajerwerków umieszczonych w 2,5-tonowych bateriach.
Oprócz tego od godz. 21:00 do ok. 3:00 w namiocie Videozone wystąpi: The Dumpling, Flirtini, ekipa Trap’n’Twerk, a także finaliści konkursu VJ-skiego.

Przypominamy, że jeszcze tylko dziś (31.07.2015) można nabyć bilety w cenie promocyjnej!

Ceny biletów:
10 zł - młodzież ucząca się
15 zł - pozostałe osoby
Dzieci do 7 roku życia i 15-latkowie mają wstęp wolny.
W dniu jutrzejszym wszystkich obowiązywać będzie cena 25 zł za bilet.

Ponadto zachęcamy do przybycia dzisiaj, w piątek 31 lipca, na Rynek. Odbywać się tam będzie szereg imprez towarzyszących w ramach Festiwalu Energii - Warsztaty Pod Jaworem dla dzieci, eliminacje do konkursu tanecznego Twerk, koncert uczestników warsztatów PoluZONE oraz koncert zespołu Poluzjanci.

Zapraszamy na Festiwal Energii Videozone Jaworzno 2015 w imieniu Organizatorów i Sponsora głównego, którym jest TAURON Polska Energia.

logo tauron