decor-gora-5

baner-kultura-1baner-kultura-2baner-kultura-3baner-kultura-4baner-kultura-5baner-kultura-6

powrot-homepowrot-sportarchiwum
youtube-akrualnoscikup bilet 2

Amarantus

I OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD TEATRÓW AMATORSKICH OSÓB BARDZO DOROSŁYCH POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA PAWŁA SILBERTA

2015 I Przegląd Teatrów AmatorskichW ubiegłym tygodniu w Domu Kultury w Szczakowej miał miejsce dwudniowy przegląd teatrów amatorskich, których średnia wieku uczestników wynosiła nie mniej niż czterdzieści lat. Takie były założenia regulaminu i taka była idea twórców przeglądu – by ludzie „bardzo dorośli”, którzy teraz dopiero odkryli swoją pasję sceniczną, mogli zaprezentować się na jednej scenie, podzielić swoimi spostrzeżeniami, uwagami, wymienić doświadczeniami. Zamysł ten powiódł się w całości – zgłosiło się do nas dziewięć zespołów teatralnych z całego kraju.

Czytaj więcej...

I Ogólnopolski Przegląd Teatrów Amatorskich Osób bardzo Dorosłych AMARANTUS

2015 I Przegląd Teatrów AmatorskichW tym roku 18 i 19 czerwca po raz pierwszy będziemy mogli zapoznać się z twórczością amatorskich teatrów osób dorosłych z całego kraju.

Czytaj więcej...

I Ogólnopolski Przegląd Teatrów Amatorskich Osób Bardzo Dorosłych Amarantus

To nowa tego rodzaju inicjatywa organizowana przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.  Pierwsza edycja przeglądu będzie miała miejsce 18 – 19 czerwca 2015r. w Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej. Impreza będzie się składała z trwających dwa dni prezentacji teatralnych, plenerowej biesiady służącej integracji i wymianie doświadczeń dorosłych pasjonatów twórczości scenicznej oraz gali z wręczeniem dyplomów i nagród – statuetek kończącej przegląd.

Czytaj więcej...