czwartek, 18, styczeń 2018 roku

JAWORZNICKA AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

SEZON 2017/2018

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

RISER VOLLEY TEAM JAWORZNO z TAURONEM WYDOBYCIE SOBIESKI S.A. w finale Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej

jalpsW niedzielę 28 maja w hali MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych rozegrane zostały mecze półfinałowe Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. W pierwszym spotkaniu zmierzyły się drużyny TAURONU WYDOBYCIE S.A. oraz VOLLEYBEER TEAM. Świetnie mecz rozpoczęli zawodnicy Volleybeer, którzy wygrali pierwszego seta. W kolejnych partiach wyższy bieg włączyli zawodnicy Tauronu Wydobycie S.A. ,wygrali trzy kolejne sety i cały mecz 3: 1, zapewniając sobie miejsce w finale. W drugim półfinale zagrali RISER VOLLEY TEAM oraz LENENSIS. Mecz rozpoczął się od bardzo wyrównanej walki. Pierwszego seta na przewagi wygrali zawodnicy Lenensis. W kolejnych setach nieco spuścili z tonu i oddali pole gry swoim przeciwnikom. RISER VOLLEY TEAM potwierdził wysoką formę i wygrał ostatecznie ten mecz 3:1.