wtorek, 24, kwiecień 2018 roku

 

 

 JAWORZNICKA AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

SEZON 2017/2018

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

Znamy już wyniki ostatniej kolejki oraz tabelę przed play-off Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej!!!

volley teamW niedzielę 10 kwietnia odbyły się dwa ostatnie spotkania rundy zasadniczej rozgrywane w ramach Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. W meczu pierwszym BCC uległo w setach 1:3 ekipie LENENSIS, w meczu drugim siatkarze AQUA TEAM pewnie pokonali 3:0 INCOME TEAM.


Tak więc po fazie pierwszej w tabeli na czele uplasowała się drużyna VOLLEY TEAMu, miejsce drugie zajęli TECHNICY MAGICY, a miejsce trzecie przypadło w udziale zespołowi LENENSIS. Dalsza kolejność: miejsce czwarte – RISER, piąte – BCC, szóste – AQUA TEAM, siódme – TAURON WYDOBYCIE SOBIESKI S.A., ósme – KLIMAKS, dziewiąte – SALOS i dziesiąte – INCOME TEAM (szczegóły w tabeli ligowej).

Teraz już od 17 kwietnia wchodzimy do następnej fazy rozgrywek - w tym dniu odbędzie się tylko jeden mecz. O godz. 14.00 zespoły z miejsc 9 i 10 czyli SALOS i INCOME TEAM zagrają o miejsce 9 w lidze.

Od 24 kwietnia rozpoczyna się z kolei faza play off, która będzie przebiegać według poniższego schematu:
24.04. godz.14.00 mecz A (2- 7) TECHNICY MAGICY – TAURON WYDOBYCIE SOBIESKI S.A.
           godz.16.00 mecz B (4- 5) RISER - BCC
8.05.   godz.14.00 mecz A (1- 8) VOLLEY TEAM - KLIMAKS
           godz.16.00 mecz B (3- 6) LENENSIS – AQUA TEAM

15.05. gra o miejsca 5-8
godz.14.00. MECZ NR 3 przegrany pary 1-8 z przegranym pary 4-5
VOLLEY TEAM lub KLIMAKS – RISER lub BCC
godz.16.00. MECZ NR 4 przegrany pary 2-7 z przegranym pary 3-6
TECHNICY MAGICY lub TAURON WYDOBYCIE SOBIESKI S.A. - LENENSIS lub AQUA TEAM

22.05. gra o miejsca 1-4
godz.14.00. MECZ NR 1 zwycięzca pary 1-8 ze zwycięzcą pary 4-5
VOLLEY TEAM lub KLIMAKS – RISER lub BCC
godz.16.00. MECZ NR 2 zwycięzca pary 2-7 ze zwycięzcą pary 3-6
TECHNICY MAGICY lub TAURON WYDOBYCIE SOBIESKI S.A. - LENENSIS lub AQUA TEAM


5.06. gra o miejsca 7-8
godz.14.00. przegrany MECZU NR 3 z przegranym MECZU NR 4
         gra o miejsca 5-6
godz.16.00. zwycięzca MECZU NR 3 ze zwycięzcą MECZU NR 4

12.06. gra o miejsca 3-4
godz.14.00. przegrany MECZU NR 1 z przegranym MECZU NR 2
           gra o miejsca 1-2
godz.16.00. zwycięzca MECZU NR 1 ze zwycięzcą MECZU NR 2