JAWORZNICKA AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

SEZON 2018/2019

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

Zapisy do Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej

File161Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie informuje, że organizuje kolejną edycję Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Ta sportowa inicjatywa jest skierowana do wszystkich sympatyków piłki siatkowej. Zapraszamy do udziału amatorów, byłych zawodników, młodych adeptów siatkówki oraz tych, którzy po prostu lubią grę w siatkówkę. Nie mogą być to jednak zawodnicy posiadający aktualną licencję PZPS czy wojewódzkich związków piłki siatkowej. Aby stworzyć drużynę wystarczy min. 6 zawodników, ale ze względu na długi cykl rozgrywek organizator sugeruje zgłoszenie większej liczby zawodników do max. 15 osób. Rozgrywki prowadzone będą w niedziele w hali MCKiS przy ul.Inwalidów Wojennych 18.


By wziąć udział w lidze należy zgłosić drużynę poprzez wypełnienie załączonego na naszej stronie formularza i złożyć go w Dziale Sportu MCKiS do dnia 5.10.2015. Każdy zespół musi wskazać swojego przedstawiciela, który będzie reprezentował drużynę. Rozpoczęcie rozgrywek planowane jest na 11 października. Harmonogram rozgrywek zostanie podany orzez organizatora po zamknięciu zgłoszeń zespołów.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i wystartowania w kolejnej edycji Jaworznickiej Amatorskiej Ligii Piłki Siatkowej.

Regulamin tutaj.