poniedziałek, 22, styczeń 2018 roku

 

 

 JAWORZNICKA AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

SEZON 2017/2018

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

Rozgrywki JALPS wracają po Nowym Roku

A68A790714 stycznia wznowiliśmy rozgrywki Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej po przerwie świąteczno – noworocznej. Tego dnia rozegrano dwa spotkania w grupie II. O godz. 16.00 na parkiecie zobaczyliśmy zespoły LENENSIS oraz KLIMAKS. Spotkanie niezwykle wyrównane lecz górą z tej potyczki wyszli zawodnicy LENENSIS 3:1. W drugim meczu naprzeciwko siebie stanęli, aktualny lider grupy II RISER VOLLEY oraz BCC. W tym spotkaniu RISER nie dał najmniejszych szans rywalom i pewnie zwyciężył 3:0. Kolejne mecze JALPS już w najbliższą niedzielę 20 stycznia.

Bez niespodzianek w 7 i 8 kolejce Jaworznickiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej

A68A793510 grudnia w ramach 7 kolejki JALPS rozegrano dwa spotkania. W pierwszym meczu na parkiecie obserwowaliśmy zmagania BCC oraz SALOS-u. Zwyciężyła drużyna BCC stosunkiem setów 3:0. W drugim meczu naprzeciwko siebie stanęły ekipy RISER oraz PWK TEAM. Zeszłoroczny zwycięzca ligi zapisał na swoim koncie komplet punktów lecz zawodnicy PWK walczyli dzielnie i zdołali urwać seta. 3:1 dla RISER.

17 grudnia w ramach 8 kolejki JALPS swoje mecze rozegrały AMATORZY – TAURON WYDOBYCIE oraz VOLLEYBEER – VOLLEY BŁYSKAWICA. W pierwszym spotkaniu TAURON nie pozostawił żadnych złudzeń na zwycięstwo swoim przeciwnikom i pewnie zwyciężył 3:0.

Czytaj więcej...

LENENSIS oraz KLIMAKS zwyciężają na inauguracje Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej

 MG 4755W niedziele 22 października drużyny BCC, KLIMAKS, LENENSIS oraz PWK TEAM rozegrały swoje mecze w ramach pierwszej kolejki Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. W pierwszym spotkaniu, które rozpoczeło się o godz. 16.00 KLIMAKS zwyciężył z zespołem BCC stosunkiem setów 3:1. W drugim meczu LENENSIS pokonało drużynę PWK TEAM 3:0. Kolejne mecze odbędą się w niedzielę 29.10 - o godz.16.00 zagraja VOLLEYBEER i PWK Junior TEAM, a 30 min po zakończeniu meczu 1 na parkiet wyjdą TAURON WYDOBYCIE i VOLLEY BŁYSKAWICA. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki na trybuny.

Uwaga zmiana systemu rozgrywek Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w sezonie 2017/2018 ! Inauguracja już 22 października !

rieser1W związku z dużą ilością zgłoszonych drużyn, organizator postanowił zmienić system rozgrywek w sezonie 2017/2018 :

1. W sezonie 2017/2018 rozgrywki będą przeprowadzone w dwóch etapach:

a. Etap I: system każdy z każdym - jeden mecz z każdą drużyną w dwóch grupach (I oraz II). Trzy najlepsze zespoły z grupy I oraz II utworzą grupę A, i w etapie II zagrają o miejsca 1-6. Natomiast pozostałe zespoły z grup I i II utworzą grupę B i w etapie II zagrają o miejsca 7-11.

Czytaj więcej...

Ruszają zapisy do Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej 2017/2018 !!!

rieser1Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki siatkowej do wzięcia udziału w kolejnej edycji Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej organizowanej przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Jak co roku do rozgrywek dopuszczone zostaną drużyny, które w swoich składach nie posiadają zawodników z aktualną licencją PZPS czy wojewódzkich związków piłki siatkowej. Aby zgłosić drużynę do rozgrywek wystarczy min. 6 zawodników, lecz max. drużyna może liczyć 15 zawodników. Tradycyjnie rozgrywki odbywać się będą na hali MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych 18.

Czytaj więcej...

RISER VOLLEY TEAM JAWORZNO - MISTRZEM Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w sezonie 2016/2017

rieser1W niedzielę 4 czerwca odbyły się decydujące o kolejności miejsc mecze Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. O godzinie 15.00 w meczu o miejsce 3 spotkały się drużyny LENENSIS oraz VOLLEYBEER TEAM. Początek zdecydowanie należał do zespołu Volleybeer, którzy gładko wygrali pierwszego seta. W drugim secie drużyny grały punkt za punkt, ale ostatecznie set padł łupem ekipy Volleybeer. W dalszej części meczu zawodnicy Lenensis postawili na mocną zagrywkę i szczelny blok. Przyniosło to zamierzony efekt w postaci wygranego trzeciego seta. Czwarty set wygrany przez Lenensis i o 3 miejscu zadecydował tie-break. W 5 secie bezkonkurencyjni byli zawodnicy Lenensis, którzy potrafili odbić się od dna przy stanie 0:2 w setach i ostatecznie zwyciężyć 3:2. O godzinie 17.00 rozpoczął się wielki finał pomiędzy RISER VOLLEY TEAM, a TAURONEM WYDOBYCIE S.A. Początek meczu nie wyszedł drużynie Taurona. Riser kontrolując przyjęcie, wyprowadzał skuteczne ataki. Gładko wygrali pierwszego seta.

Czytaj więcej...